Courtyard by Marriott Katowice City Center już otwarty!

W Katowicach właśnie otwarto luksusowy Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center. Hotel mieści się w budynku Altus – najwyższym i najbardziej rozpoznawalnym wieżowcu w regionie, zlokalizowanym w samym sercu Katowic. Wybór prestiżowej marki sieci Marriott jest potwierdzeniem najwyższych standardów hotelu.

Courtyard by Marriott Katowice City Centre oferuje: 151 luksusowych, klimatyzowanych pokoi zlokalizowanych na piętrach 19-26, gwarantując tym samym niesamowity widok i ciszę. Pokoje wyposażone są w: najnowsze 49 calowe smart telewizory, które bezprzewodowo łączą się z smartfonami oraz bezpłatny internet o szybkości 200 mbps. Ponadto do dyspozycji gości jest czynny 24. godziny fitness klub, sauna, korty do squasha oraz całodobowy „The Market”, w którym można kupić napoje oraz przekąski. Istotnym udogodnieniem jest też 3 kondygnacyjny parking podziemny.

Atrakcją jest znajdujący się na ostatnim – 27. piętrze bar i restauracja 27th floor, z którego rozciąga się panorama metropolii. Szef kuchni serwuje codziennie śniadania, które są niepowtarzalne, przykładowo samo jajko przyrządzane jest na 20. sposobów. Taka oferta przyciąga gości z całego miasta. Stawiamy na potrawy własnoręcznie przygotowane, na bazie naturalnych składników, bez ulepszaczy smakowych np. żurek, który podajemy jest efektem przygotowywania zakwasu już dwa tygodnie wcześniej – przyznaje szef kuchni. 27. piętro to prawie 700 m²przestrzeni na ponad 100 m nad ziemią, idealnie nadającej się pod różnego rodzaje bankiety czy też spotkania biznesowe. Dodatkowo do dyspozycji gości 27. piętro oddaje 2 oddzielne, wyciszone, w pełni klimatyzowane i wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowideo sale VIP oraz dwie loże biznesowe. Z kolei na potrzeby firm organizujących konferencje i szkolenia przygotowano nowoczesne centrum konferencyjne mogące pomieścić do 500 uczestników. W skład centrum wchodzi 8 sal, z których największa może pomieścić 300 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego.

Wierzę, że marka Courtyard by Marriott idealnie wkomponuje się w biznesowy charakter zarówno miasta jak i całego regionu. Jednocześnie mam ogromną nadzieję że marka sieci Marriott przełoży się na jeszcze szybszy rozwój wielu dziedzin biznesu i pozwoli aby Katowice, ze swoim wspaniałym zapleczem stały jeszcze bardziej konkurencyjną destynacją kongresową – podkreślił dyrektor Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center Łukasz Bodnar.

(Informacja prasowa)

Comments

comments