Hilton Garden Inn Kraków Airport zdobywcą certyfikatu jakości TripAdvisor 2017

Hilton Garden Inn Kraków Airport otrzymał certyfikat jakości TripAdvisor® 2017. Nagroda ta, przyznawana od siedmiu lat, wyróżnia firmy z branży hotelarskiej, które stale świadczą usługi najwyższej jakości i dbają o wysoki poziom obsługi klienta, przez co w ciągu ostatniego roku zapewniły sobie znakomite recenzje podróżnych na stronie TripAdvisor.

Certyfikat jakości jest odzwierciedleniem jakości, ilości i aktualności recenzji zamieszczanych przez podróżnych z całego świata na stronie TripAdvisor. Oprócz pozytywnych opinii gości, hotele muszą utrzymywać ogólną ocenę w rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej 4 na 5 gwiazdek, posiadać minimalną wymaganą ilość recenzji oraz znajdować się w serwisie od przynajmniej 12 miesięcy.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

„Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy certyfikat jakości TripAdvisor, będący dowodem na nasze ogromne zaangażowanie w podnoszenie poziomu zadowolenia gości z jakości oferowanych przez nas usług”, mówi Kaja Wachowska, kierownik sprzedaży i marketingu. „Jestem bardzo dumna z naszego zespołu, jeśli chodzi o ciągłe zapewnianie wyjątkowej obsługi oraz wdzięczna gościom za to, że dostrzegają nasze wysiłki”.

>>> Sprawdź opinie o hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport na portalu TripAdvisor

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, znajduje się tuż przy terminalu lotniska Kraków Airport, 12 km od historycznej części miasta. W obiekcie mieści się 155 komfortowo urządzonych pokoi. Z myślą o turystach biznesowych przygotowano przestronne centrum konferencyjne (dziewięć sal konferencyjnych oraz jedną salę posiedzeń) oraz całodobowe centrum biznesowe. Na szczególną uwagę zasługuje urozmaicona oferta Restauracji L’atmosphere, nagrodzonej czapką Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Hotel oferuje także udział w światowym programie lojalnościowym Hilton Honors.

(Informacja prasowa)

Comments

comments