Akcja „Blogerzy w hotelowej kuchni” organizowana przez Hilton Garden Inn Kraków Airport

Lotniskowy hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport do współpracy zaprosił małopolskich blogerów kulinarnych. Blogerzy razem z szefem kuchni przygotują tygodniowe menu, które będzie dostępne w cenie 25 zł w ramach serwowanej w hotelu oferty Quick Lunch.

5 cenionych blogerów kulinarnych zdecydowało się na wzięcie udziału w akcji, każdy z nich przez tydzień będzie miał możliwość podzielenia się swoimi najlepszymi przepisami w ramach hotelowej oferty lunchowej. Uczestnicy z pomocą szefa kuchni, Miłosza Kowalskiego przyrządzą dania ze świeżych, sezonowych składników.

26 – 30 wrzesień Paszczaki Gotują

10 – 14 październik Kuchnia na Wzgórzu

24 – 28 październik A Bite to Eat

7 – 11 listopad Pora Coś Zjeść

21 – 25 listopad Cook it Lean

Przeczytaj naszą recenzję hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich potraw będzie cena, która jest stała i wynosi 25 zł. Zestawy lunchowe są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00. Ze względu na specyfikę miejsca Hotel gwarantuje podanie całego serwisu w mniej niż 30 minut. Pełny zestaw zawiera zupę, danie główne i wodę lodową.

– Nasza oferta Quick Lunch to To unikalna propozycja opracowana i przystosowana specjalnie do potrzeb podróżujących, korzystających z usług lotniska. To co ją wyróżnia to niska cena, jakość dań i szybkość serwisu. Od września do współpracy zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych blogerów, którzy będą mieć wyjątkową możliwość zaserwowania swoich autorskich dań w restauracji czterogwiazdkowego hotelu. To będzie motywująca i rozwijająca współpraca, która pozwoli na jeszcze większą różnorodność oferty lunchowej – mówi Miłosz Kowalski, szef kuchni Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Comments

comments