Słoneczne lokalizacje Hilton w środku zimy nawet o 25% taniej

W krótkie i mroźne zimowe dni wiele osób skarży się na obniżony nastrój. Meteorolodzy straszą, że tej zimy temperatury będą najniższe od czasów mrozów w 2010 roku. W obliczu takiej prognozy warto zaplanować wyjazd do ciepłego miejsca i naładować akumulatory słońcem na zapas.

Zimowa wyprzedaż w Hilton to świetna okazja żeby wybrać się w podróż do ciepłych krajów. W ramach promocji ceny noclegów w hotelach na terenie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu są nawet o 25%* niższe.

Zimowa obniżka cen potrwa do 31 stycznia 2018 r. i obejmie pobyty do 31 grudnia 2018 roku w ponad 400 hotelach marki Hilton, w tym Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn.

Więcej informacji na temat zimowej wyprzedaży znajduje się na stronie: Hilton.com – zimowa wyprzedaż. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny. Dodatkowe oszczędności można uzyskać dołączając do programu lojalnościowego Hilton Honors, który ma już ponad 69 milionów członków na całym świecie. Do programu można dołączyć na stronie HiltonHonors.com.

Promocja obejmuje między innymi

Stambuł od 44 euro za noc

Hilton Garden Inn Istanbul Umraniye – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

Ras Al Khaimah od 74.68 euro za noc

Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

Dubaj od 91.34 euro za noc

Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

Mediolan od 63.20 euro za noc

Hilton Garden Inn Milan Malpensa – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

Wenecja od 58.40 euro za noc

Hilton Garden Inn Venice Mestre – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

Rzym od 104 euro za noc

Hilton Garden Inn Rome Claridge – cena niższa nawet o 25% za pokój dwuosobowy

*Zimowa wyprzedaż marki Hilton pozwala zaoszczędzić do 20% oraz dodatkowe 5% dla wszystkich członków programu lojalnościowego Hilton Honors. Liczba pokoi objętych promocją jest ograniczona.

* Członkowie Programu Hilton Honors mogą otrzymywać nawet do 25% zniżki od najlepszych stawek w hotelach biorących udział w zimowej wyprzedaży sieci Hilton. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 największych marek sieci Hilton. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez preferowane kanały Hilton, mają dostęp do dodatkowych benefitów, w tym ekskluzywnej zniżki dla członków programu, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi i możliwość korzystania z narzędzi dostępnych wyłącznie za pośrednictwem mobilnej aplikacji Hilton Honors, w tym cyfrowego klucza, za pomocą którego użytkownicy mogą zameldować się i uzyskać dostęp do swojego pokoju.

(Informacja prasowa)

Comments

comments