ibis Styles Budapest Airport z prestiżową nagrodą European Property Awards 2018

ibis Styles Budapest Airport

25 października br. w Londynie hotel ibis Styles Budapest Airport zdobył prestiżową nagrodę European Property Award 2018 dla najlepszego budynku hotelowego pod względem budowy i designu.

Czołowi europejscy specjaliści z branży nieruchomości byli obecni podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w hotelu Royal Lancaster w Londynie. Nagrody wręczyli Lord Best, przewodniczący International Property Awards, Stuart Shield, prezes International Property Awards oraz Ben Newman, menadżer regionalny Salice UK, oficjalnego sponsora International Property Awards 2018.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Styles Budapest Airport

Noah Steinberg, prezes i dyrektor generalny spółki WING, odpowiedzialnej za budowę hotelu ibis Styles Budapest Airport, powiedział: „Hotel jest ważną „bramą wjazdową” do stolicy Węgier dla podróżnych, a także ma wpływ na ich pierwsze wrażenie o naszym kraju. To właśnie braliśmy pod uwagę podczas całego procesu planowania”. Noah Steinberg podkreślił, że aranżacja wnętrz oraz marka ibis Styles, którą wybrał WING, są światowej klasy, dzięki czemu powstał wyjątkowy architektonicznie budynek, którego funkcjonalność doskonale odpowiada potrzebom rynku. „Nasza firma jest wiodącym deweloperem na Węgrzech. Jako partner wielu międzynarodowych przedsiębiorstw oferujemy długoterminowe rozwiązania dla globalnych potrzeb w zakresie nieruchomości. Dotychczasowe uznanie dowodzi, że wartość, którą tworzymy, jest wyjątkowa”.

ibis Styles Budapest Airport jest pierwszym hotelem na Węgrzech z bezpośrednim połączeniem z terminalem międzynarodowego lotniska Ferenc Liszt International Airport w Budapeszcie. Hotel został otwarty w styczniu 2018 roku i osiąga bardzo dobre wyniki. ibis Styles Budapest Airport został zbudowany przez WING we współpracy z lotniskiem w Budapeszcie, a zarządza nim Orbis – strategiczny partner AccorHotels w Europie Wschodniej.

Ta nagroda dowodzi, że wraz z WING – właścicielem hotelu charakteryzujemy się profesjonalizmem, który umożliwia nam wyróżnienie się na na konkurencyjnym rynku węgierskiej stolicy. Jesteśmy przekonani, że ten hotel działający pod znaną marką ibis Styles jeszcze bardziej wzmocni wizerunek miasta i przyczyni się do rozwoju rynku hotelarskiego w Budapeszcie – dodał Laurent Clavilier, Dyrektor projektowo-techniczny Orbis i AccorHotels na Europę Wschodnią (Design & Technical Director Orbis & AccorHotels Eastern Europe).

Pięciokondygnacyjny budynek hotelu położony naprzeciwko Terminalu 2 oddaje atmosferę podróżowania oferując nowoczesny, pełen kolorów i życia wystrój wnętrz. Hotel posiada 145 pokoje, restaurację, bar oraz salę konferencyjną dla 250 osób, którą można podzielić na dwie odrębne sale, mniejsze sale biznesowe oraz kącik dla dzieci. ibis Styles Budapest Airport to świetne miejsce dla gości, którzy poszukują nie tylko noclegu, ale i miejsca na odświeżenie się lub pyszny posiłek przed lub po podrózy.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Styles Budapest Airport

Nagroda European Property Award w kategorii „Budowa i Wystrój Wnętrz” (Construction & Interior Design) jest uznanym na całym świecie synonimem najwyższego standardu i jakości w budownictwie oraz projektowaniu. Laureatami nagród są autorzy innowacyjnych, unikalnych i ambitnych projektów, wyróżniających się wyjątkową formą, oryginalnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością jednocześnie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments