Marka TRIBE z premierą na Węgrzech wraz z otwarciem ibis & TRIBE Budapest Stadium

TRIBE, jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, otwiera drzwi pierwszego hotelu w Budapeszcie. Nowo wybudowany obiekt, łączący marki ibis i TRIBE znajduje się w kompleksie Liberty, unikalnym projekcie wielofunkcyjnym firmy WING. ibis & TRIBE Budapest Stadium oferuje gościom 332 nowoczesne i komfortowe pokoje, równo podzielone między dwie marki, kompleksowe udogodnienia z rozmaitymi punktami gastronomicznymi, a także salami konferencyjnymi i siłownią.

Zgodnie z umową zawartą pomiędzy partnerami, właścicielem nowego obiektu jest WING, wiodąca węgierska grupa deweloperska i inwestycyjna w Europie Środkowej, zaś zarządzaniem hotelu zajmuje się Accor, światowy lider branży hotelarskiej.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wyjątkową markę hotelową na jeden z kluczowych rynków Europy Środkowej i Wschodniej. TRIBE to nowoczesna miejska marka lifestylowa, która łączy lokalne społeczności i podróżnych poprzez unikalne koncepcje i doświadczenia. Wierzymy, że dzięki współpracy z WING nowy hotel będzie idealnym miejscem na wypoczynek w podróży, ale również zaproszeniem do odkrycia zupełnie nowego doświadczenia hotelowego” – podkreśla Pauline Oster, Vice President Tribe Europe & North Africa w Accor.

„Wing to wiodąca węgierska firma deweloperska, której zobowiązaniem jest rozwijanie środowiska miejskiego poprzez funkcjonalne budynki tworzące wartość dla ich użytkowników. Projekt Liberty to kompleks biurowo-hotelowy międzynarodowego formatu, zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami. Zlokalizowany w połowie drogi między lotniskiem w Budapeszcie a centrum miasta, hotel ibis & TRIBE Budapest Stadium odpowiada na zapotrzebowanie na zakwaterowanie trzy- i czterogwiazdkowe w pobliżu Groupama Arena w Ferencváros, MVM Dome Handball Arena, Narodowego Stadionu Lekkoatletycznego, Pałacu Sztuk i Teatru Narodowego. Wing z przyjemnością poszerza swoją udaną współpracę z grupą Accor, do której należy ibis Styles Budapest Airport oraz hotel TRIBE, obecnie w budowie przy lotnisku. Łącznie, Wing ma ponad portfolio 1000 pokoi hotelowych zrealizowanych lub w trakcie realizacji, oraz z dumą otwiera pierwszy hotel TRIBE na WęgrzechPoczątek formularza” – zaznaczył Noah Steinberg, Chairman i CEO WING.

Nowo otwarty hotel to premiera TRIBE na węgierskim rynku, oferując gościom 166 pokoi sygnowanych tą marką z gwarancją najwyższego komfortu i najnowszych technologii. Koncepcja obiektu obejmuje tętniące życiem przestrzenie wspólne skupione wokół lobby pełniącego także funkcję kącika biznesowego. Do dyspozycji gości jest także restauracja à la carte, czynna od rana do wieczora, strefa fitness oraz parking podziemny. Centrum konferencyjne hotelu pomieści do 200 osób, z wielofunkcyjnymi salami, które można podzielić na cztery oddzielne sekcje. Hotelowy skybar przyjmie gości wiosną 2024 roku.

TRIBE to jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, która przekształca tradycyjne doświadczenie hotelowe i umożliwia gościom wypoczynek, pracę oraz zabawę w nowoczesnych przestrzeniach. TRIBE gwarantuje międzynarodowe trendy z zakresu lifestyle oraz niezapomniane doświadczenia w starannie dobranych przestrzeniach i usługach dla lokalnej społeczności. Filozofią marki jest idealny miks i dopasowanie nieszablonowego podejścia do hotelarstwa i wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Hotele sygnowane marką o standardzie 4 gwiazdek są zaprojektowane tak, aby były pełne życia, aspirujące, stylowe i niezwykle funkcjonalne. Dla współczesnych podróżnych marka wyraża nową definicję wyrafinowanego designu przy każdej okazji – oferując miejsce do spędzania czasu, spotkań, zabawy i pracy w stylowym otoczeniu. Zdefiniowana przez to, jak ludzie chcą żyć i podróżować, TRIBE skupia się na rzeczach, które naprawdę się liczą: inteligentnych, funkcjonalnych, opartych na designie hotelach, dających gościom wszystko, czego potrzebują.

ibis & TRIBE Budapest Stadium znajduje się w południowym skrzydle projektu Liberty w dzielnicy IX Budapesztu, na skrzyżowaniu Könyves Kálmán körút i Albert Flórián út, tuż obok Groupama Arena i siedziby Telekomu. Liberty to nowoczesny, energooszczędny budynek z dynamiczną fasadą, a jego lokalizacja i dostępne usługi gwarantują wysoką jakość oraz przyczyniają się do zrównoważonego środowiska. Ten unikalny projekt jest zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi ekologii, normami zdrowia i bezpieczeństwa, a jego celem jest osiągnięcie certyfikatów BREEAM Excellent i Access4you Gold. Budynek obejmuje biura kategorii A+, a także hotel i jednostki komercyjne, zaspokajając potrzeby komfortu i funkcjonalności wszystkich użytkowników. Lokalizacja obiektu jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, dzięki dostępności komunikacji miejskiej na wyciągnięcie ręki. Hotel znajduje się 15 minut od Międzynarodowego Lotniska im. Liszta Ferenca i w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad przez drogę dojazdową M5.

(Informacja prasowa)

Comments

comments