ibis Styles Szczecin Stare Miasto w 2020 roku!

ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Grupa Orbis zgodnie z przyjętą strategią rozwija sieć hoteli AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami oraz poprzez własne inwestycje w największych aglomeracjach. Orbis zawarł umowę na budowę hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

Otwarcie hotelu zaplanowane jest na koniec 2020 roku. Jest to nowa inwestycja w zielonej certyfikacji BREEAM. Prace budowlane przy ul. Panieńskiej 10 na Podzamczu rozpoczną się pod koniec stycznia 2019 r. Oprócz 161 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny.

– Ten projekt inwestycyjny, ze względu na swoją lokalizację, był dość skomplikowany i wymagał wielu administracyjnych uzgodnień, a przedłużające się terminy wynikały z naszej dbałości  o szczegóły oraz z poszanowania architektury najstarszej części Szczecina. Tym bardziej więc doceniamy cierpliwość wykazaną przez mieszkańców Szczecina.tłumaczy Dariusz Gul, dyrektor ds. inwestycji w Grupie Orbis.  

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

Szczecin pozytywnie rozwija się pod kątem biznesowym, kulturalnym i turystycznym, a jak sama nazwa hotelu wskazuje, ibis Styles Szczecin Stare Miasto położony jest w historycznym centrum miasta. Tematem przewodnim wnętrz będzie cyrk – to wynik konkursu, który wygrała polska pracownia projektowa DETAL z Trójmiasta.

Po hotelach Novotel, ibis i ibis budget, ibis Styles będzie czwartym adresem Grupy Orbis i AccorHotels w tym mieście.

Zgodnie z filozofią tej ekonomicznej i lifestyle’owej marki należącej do grupy AccorHotels, ibis Styles to komfortowe, designerskie hotele o różnych stylach, charakteryzujące się kreatywnością, wzbudzające dobry humor i emanujące radosną atmosferą, pozytywne, stylowe i urokliwe. W hotelach tej marki ważne jest poczucie wspólnoty, lokalny design i temat przewodni.

Grupa Hotelowa Orbis operuje ponad 20 hotelami tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka ibis Styles to ponad 420 hoteli w 45 krajach na całym świecie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments