Wizz Air ogłosił nową trasę z Katowic!

Wizz Air Katowice FUERTEVENTURA

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza dzisiaj nową trasę z bazy w Katowicach. Połączenie zacznie działać 25 kwietnia 2019 roku. Loty z Katowic na jedną z Wysp Kanaryjskich, Fuerteventurę, będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki.

Fuerteventura jest wyspą znaną z wulkanicznej ziemi i pięknych plaż. Wietrzny klimat czyni ją rajem dla wielbicieli surfingu i kitesurfingu. To również doskonały wybór dla osób szukających ciekawych wydarzeń kulturalnych i zaskakującej przyrody.

Od pierwszego lotu w 2004 roku, Wizz Air stale rozszerza swoją działalność w Katowicach. Obecnie linia posiada 8 samolotów w bazie na lotnisku w Katowicach zatrudniając ponad 280 członków załogi, która dba o najwyższy poziom usług na pokładzie podczas każdego lotu WIZZ. W 2018 roku z oferty Wizz Air na trasach katowickiej siatki połączeń skorzystało ponad 2,2 mln pasażerów, wspierając jednocześnie ponad 1600 miejsc pracy.

W 2018 roku linia Wizz Air rozszerzyła ofertę z Katowic o wyjątkowo atrakcyjne kierunki: Faro i Porto w Portugalii, Charków na Ukrainie, Monachium Memmingen w Niemczech i Malaga w Hiszpanii. Obecnie jest 40 niskokosztowych tras WIZZ z Katowic.

Wraz z najnowszym połączeniem na Fuerteventurę, Wizz Air dodaje do sprzedaży 12 000 nowych miejsc w Katowicach. W sumie katowicka siatka połączeń to 164 trasy do 29 krajów z 9 lotnisk w Polsce. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się 169 PLN*.

NOWA TRASA WIZZ AIR Z KATOWIC

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Fuerteventura

czwartek

25 kwietnia 2018

169 PLN

Andras Rado, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością świętujemy dzisiaj dodanie kolejnej atrakcyjnej trasy do naszej stale rozwijającej się siatki połączeń z Katowic. Najnowsza oferta obejmuje Fuerteventurę, należącą do Wysp Kanaryjskich. Jesteśmy przekonani, że to połączenie zostanie z entuzjazmem przyjęte przez naszych klientów, którzy będą chętnie korzystać z bezpośredniego połączenia do miejsca idealnego na wakacje przez cały rok. Bilety są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się 169 PLN*. Polska załoga WIZZ serdecznie zaprasza Państwa na pokład.

(Informacja prasowa)

Comments

comments