Czas wybrać się nad morze! Warszawa – Gdańsk za 17 zł!

Marzy Ci się zapach morza, przepiękne, kilometrowe plaże, miasto pełne atrakcji i eventów, które tętni nocnym życiem? Taki właśnie jest Gdańsk, a wraz z nim całe Trójmiasto. A może chcesz wyrwać się do centralnej Polski, aby odpocząć nad Wisłą, wybrać się do najmodniejszych knajp, wpaść na zakupy do największych galerii handlowych, wziąć udział w wielu wydarzeniach kulturalnych albo sprawdzić jak bawi się Warszawa nocą?

PolskiBus.com_Czas wybrac sie nad morze_25.05.2015

Bez względu na to, które miasto wybierzesz trasę Warszawa – Gdańsk możesz pokonać za tylko 17 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! I dodatkowo w cenie biletu otrzymasz darmowy poczęstunek serwowany przez nasz personel pokładowy. Do wyboru macie aż 15 kursów dziennie i to naszymi najwyższej klasy autokarami wyposażonymi w odchylane, rozsuwane siedzenia posiadające pasy bezpieczeństwa (przypominamy, aby je zapinać), dostęp do WiFi, klimatyzację, gniazdka elektryczne oraz toaletę. Dodatkowo nasze autokary są wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Kiedy możesz wybrać się w tą niezwykłą podróż w promocyjnej cenie? Już od dziś, 25.05 aż do 2 czerwca! Informuj znajomych i rodzinę, pakuj walizki, rezerwuj bilety na naszej stronie www.polskibus.com i nastaw się na świetną zabawę – czy w Gdańsku, czy w Warszawie na pewno jej nie zabraknie.

Sprzedaż biletów rusza dziś, 25 maja i będzie trwała tylko do czwartku, 28 maja. Nie czekaj do ostatniej chwili, ponieważ liczba biletów jest ograniczona! Kod promocyjny, z którego należy skorzystać to: GDANSK

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments