Krakowskie hotele Accor z wyróżnieniami w Hotel Profit Awards 2023

Krakowskie hotele należące do sieci Accor zdobyły wyróżnienia w 11. edycji Hotel Profit Awards 2023 – prestiżowym konkursie branżowym organizowanym przez Świat Hoteli i Horecanet.pl!  Zwycięzcą w kategorii „Hotel butikowy” został The Crown Kraków Handwritten Collection. Dla pierwszego w Polsce tej marki hotelu otwartego zaledwie kilka miesięcy temu to ogromne wyróżnienie. Wśród finalistów znaleźli się m.in. Mercure Kraków Fabryczna City, czy Mercure Kraków Stare Miasto. Jury wyłoniło finalistów i zwycięzców w 15 kategoriach.

Stolica Małopolski to niezmiennie istotna destynacja na hotelowej mapie Polski. Na podium w konkursie Hotel Profit Awards 2023 stanął debiutujący w tym roku The Crown Kraków Handwritten Collection. Jest to pierwszy hotel marki nowej marki Accor w Polsce i zaledwie drugi w regionie Europy Wschodniej. Jego otwarcie otworzyło nowy rozdział dla lokalnej i krajowej turystyki. Oryginalne wnętrza 44 pokoi inspirowane stylem art déco i wyjątkowe owalne apartamenty, a także restauracja z lobby barem i zaplecze konferencyjne tworzą idealny butikowy produkt. Obiekt został otwarty tego lata, a zaledwie kilka miesięcy później został doceniony przez grono specjalistów z branży.

Mercure Kraków Fabryczna City znalazł się w gronie finalistów w kategorii „Innowacyjny obiekt”. Hotel mieszczący się w zrewitalizowanych budynkach zabytkowych przy ulicy Fabrycznej 13 niegdyś tętniącej życiem wytwórni wódek teraz przyciąga gości nowoczesnym designem. W hotelu na gości czekają nie tylko komfortowo wyposażone, przestronne pokoje i apartamenty, ale przede wszystkim możliwość skorzystania z szerokich możliwości kompleksu – w tym m.in. nowoczesnej strefy fitness z basenem, 6 restauracji i muzeum Fabryki Wódki, a także Centrum Konferencyjnym – jednym z największych w Polsce.

Z kolei Mercure Kraków Stare Miasto jako finalista kategorii „Nowatorska strategia marketingowa” może poszczycić się wyjątkowym podejściem do gości. Funkcjonujący od 2016 roku obiekt zlokalizowany jest w sercu Krakowa. Misją hotelu jest pokazywanie, jak marka Mercure inspirowana jest lokalną tradycją. Mercure Kraków Stare Miasto stawia sobie za cel uczestniczyć w budowaniu świadomości jego gości na temat miasta, które odwiedzają, ale także inspiruje autentycznymi doświadczeniami tego regionu.

Profit Hotel Awards  to wyjątkowa okazja do docenienia wysiłku i osiągnięć zarówno właścicieli, jak i personelu tych miejsc. Wydarzenie stanowi również skuteczne narzędzie kształtowania pozytywnego wizerunku całej branży. Skład jury tego prestiżowego konkursu obejmuje prelegentów i panelistów dorocznego Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Gala wręczenia nagród odbyła się 11 grudnia w Warszawie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments