ibis Styles Budapest Airport – nowy hotel w Budapeszcie przyjął pierwszych gości!

W dniu dzisiejszym został otwarty nowy hotel marki ibis Styles w Budapeszcie i jest to jedyny hotel położony bezpośrednio przy lotnisku – ibis Styles Budapest Airport. Początkowo hotel miał być otwarty w grudniu zeszłego roku, ale jego progi otworzyły się nieco później. O planach otwarcia tego hotelu informowałem już w maju 2017 r.

O hotelu

ibis Styles Budapest Airport to jedyny hotel usytuowany bezpośrednio na międzynarodowym lotnisku Liszt Ferenc w Budapeszcie. Na gości czeka tu 145 stylowych i nowoczesnych pokoi, idealnych zarówno na podróż w interesach, jak i na wakacje, a także doskonałe zaplecze bankietowe, w którym każde spotkanie zakończy się sukcesem. Codziennie zapraszamy również do przytulnego baru i międzynarodowej restauracji. Dostępne są dogodne opcje parkingowe dla samochodów osobowych i autokarów.

Z tego co widzę ceny zaczynają się od 277 PLN za noc dla dwóch osób, oczywiście z wliczonymi śniadaniami – jak to w hotelach marki ibis Styles.

Rezerwacji noclegu w tym hotelu dokonacie oczywiście na stronie AccorHotels.com. Jeśli interesują Was inne hotele w Budapeszcie sprawdźcie te oferty.

Przykładowe ceny

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments