Wizz Air Uruchamia trasę z Katowic do Brukseli Charleroi

Wizz Air z radością ogłasza uruchomienie lotów z Katowice Airport do lotniska Bruksela-Charleroi South. Nowa trasa nie tylko usprawni łączność między Polską a Belgią, ale także otwiera drzwi do fascynujących doświadczeń, jakie ma do zaoferowania Bruksela. Bilety na najnowsze połączenia można rezerwować na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Połączenie między Katowicami a Charleroi, zapewni pasażerom lepszą dostępność do Brukseli i jej różnorodnych atrakcji kulturalnych. Bruksela położona jest w samym sercu Europy, a odwiedzający ją podróżni, mogą zanurzyć się w bogatym dziedzictwie historycznym i architektonicznym miasta.

Jedną z najważniejszych atrakcji w okresie zimowym są urokliwe jarmarki bożonarodzeniowe, które umiejscowione są w wielu punktach miasta. Bruksela zamienia się w zimową krainę czarów dzięki świątecznym dekoracjom, sezonowym przysmakom i szeregowi wyjątkowych atrakcji. Jarmarki zapewniają autentyczne i magiczne wrażenia, dzięki czemu są idealnym miejscem dla osób poszukujących ciepła i radości świątecznego czasu.

Od kultowego Grand Place po Atomium, Bruksela oferuje całą gamę atrakcji turystycznych łączących tradycję i nowoczesność. Odwiedzający mogą zwiedzać słynne muzea stolicy Belgii, delektować się jej kulinarnymi przysmakami i doświadczyć tętniącej życiem atmosfery. Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uruchomić dziś połączenia z Katowic do Charleroi, tworząc dla podróżnych jeszcze więcej możliwości, dzięki którym będą mogli odkrywać bogactwo kulturowe Brukseli. Wraz z nadejściem sezonu zimowego zachęcamy pasażerów, do skorzystania z okazji, aby odkryć świąteczny urok jarmarków bożonarodzeniowych i cieszyć się serdeczną gościnnością Brukseli”.

„Cieszę się, że dzięki linii lotniczej Wizz Air, ponownie można polecieć z Katowice Airport do Brukseli-Charleroi. Od wielu lat ściśle współpracujemy z linią Wizz Air, czego efektem jest rozwój siatki połączeń tego przewoźnika z katowickiego lotniska. Trasa do Charleroi to ważne ułatwienie dla szerokiego grona mieszkańców województwa śląskiego, którzy pracują w Belgii, m.in. w instytucjach Unii Europejskiej. Jestem przekonany, że kierunek spotka się z dużym zainteresowaniem” – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA

Wraz ze startem połączenia, Wizz Air ma nadzieję wspierać wymianę kulturalną, ułatwiać przedsięwzięcia biznesowe i tworzyć niezapomniane wspomnienia dla pasażerów podróżujących między Katowicami a Brukselą.

Wizz Air zachęca podróżnych do korzystania ze specjalnych pakietów WIZZ, takich jak WIZZ GO, WIZZ PLUS czy WIZZ MultiPass

Rezerwacje i więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stonie Wizz Air

Comments

comments