Na Malcie powstaje hotel Holiday Inn Express! Wkrótce otwarcie!

Na Malcie w St. Julian’s powstaje nowy hotel z rodziny IHG. Będzie nim Holiday Inn Express Malta w standardzie 3*. To bardzo dobra wiadomość dla członków IHG Rewards Club, którzy często myślą, gdzie zdobyć lub wykorzystać swoje punkty w tym programie lojalnościowym. Sam w nowej promocji Accelerate mam za zadanie odwiedzić 3 różne hotele tej marki, więc gdybym leciał na Maltę od razu wybrałbym ten nowy hotel. Pierwsi goście będą mogli skorzystać z tego nowego hotelu już 4. września br.

Do dyspozycji gości ma być oddanych 100 pokoi w najnowszym standardzie w tej marki, który nazywa się Contemporary Generation 4. Budynek posiada 8. pięter. W każdym z pokoi dostępny będzie darmowy internet bezprzewodowy WiFi. W cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu. W hotelu będzie również centrum biznesowe oraz kawiarnia/bar Express Café & Bar z przekąskami i lekkimi posiłkami.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Holiday Inn Express Malta

Przykładowe ceny

Ceny w sezonie są niemal dwa razy wyższe niż poza sezonem.

Wrzesień

Noclegi w sezonie zaczynają się od 119,70 EUR w stawce Your Rate by IHG Rewards Club Advance Purchase, która nie ma możliwości zmiany oraz anulacji rezerwacji. Jeśli chodzi o nocleg za punkty to jego cena, bez względu czy nocujesz sam czy w dwie osoby, wynosi 20.000 pkt.

Styczeń

Poza sezonem można znaleźć dużo noclegów w cenach od 59,85 EUR w stawce Your Rate by IHG Rewards Club Advance Purchase, która nie ma możliwości zmiany oraz anulacji rezerwacji. Jeśli chodzi o nocleg za punkty to jego cena, bez względu czy nocujesz sam czy w dwie osoby, wynosi 20.000 pkt.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Holiday Inn Express Malta

Lokalizacja

Pierwszy Holiday Inn Express na Malcie położony jest tuż obok istniejącego od dawna hotelu spod znaku IHG – InterConetinental Malta 5*, czyli w bardzo dogodnej lokalizacji – w szczególności jeśli chodzi o życie nocne na wyspie.

 

Na Maltę polecicie na przykład tanimi liniami lotniczymi Wizz Air z Katowic oraz Warszawy.

(Paweł Jakubowski, foto: Gregory Iron Photography)

Comments

comments