Panorama Novej Ery. Novotel Warszawa Centrum z uroczystą galą 50-lecia [galeria zdjęć]

Jeden z największych hoteli Novotel w Europie przez cały rok świętuje jubileusz 50. urodzin, ambitnie spoglądając w przyszłość. Z tej okazji zespół hotelu przygotował wieczorną galę pełną atrakcji nawiązujących do historii, ale i przyszłości obiektu, takich jak pokój stylizowany na Pewex, instalacja walizek przypominających podróżnicze trendy z 5 dekad czy interaktywna fotobudka z panoramą na Warszawę. W wydarzeniu wzięli udział honorowi goście, przedstawiciele mediów, urzędu miasta, celebryci i influencerzy. Wieczór uświetnił występ Reni Jusis, a całość poprowadził znany prezenter telewizyjny, Mateusz Hładki.

Wieczór pod hasłem przewodnim „Panorama novej ery! 50 lat nowoczesności” był uświetnieniem jubileuszu hotelu, który jest ikoną stolicy na stałe wpisaną w krajobraz centrum Warszawy. Łącząc elementy bogatej historii z ambitnymi planami na przyszłość, Novotel Warszawa Centrum nieustannie celebruje wizję nowoczesnego hotelarstwa. 

Nie zabrakło nawiązań do dawnego hotelu Forum, który przywitał gości w połowie lat 70. ubiegłego stulecia, stając się miejscem spotkań łączącym różnorodne kultury i gości przyjeżdżających do stolicy. Uroczystość przywołała wspomnienia o wykwintnych bankietach oraz niezapomnianych wydarzeniach towarzyszących rozwojowi miasta i – niczym w kalejdoskopie – pokazywała ewolucję hotelu oraz plany na przyszłość. Hotel zwrócił uwagę na kończącą się modernizację pokoi i przestrzeni rodzinnych, a także ofertę konferencyjną oraz wyjątkowe korzyści dla gości, jak np. śniadania z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Ważnym filarem w dalszym rozwoju obiektu na kolejne 50 lat i więcej jest zrównoważone hotelarstwo, dlatego podczas wieczoru pokazano kilka z ekologicznych praktyk, dając przykład do naśladowania całej branży. 

– Jubileusz 50-lecia to doskonała okazja, żeby podziękować wszystkim naszym gościom, partnerom oraz pracownikom, za pełną pasji i poświęcenia pracę. Novotel Warszawa Centrum to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie. Przez pięć dekad hotel kształtował, i nadal kształtuje, kolejne pokolenia hotelarzy. Mimo dynamicznych zmian w branży hotelarskiej, nasza gościnność pozostaje niezmiennie ponadczasową wartością, co doskonale pokazuje nasza historia – zaznaczył Wojciech Kęsik, dyrektor hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Podczas uroczystości, goście mieli okazję przeżyć unikalne doświadczenia, które łączyły przeszłość z przyszłością. Część artystyczna, inspirowana historią hotelu, prezentowała etiudy nawiązujące do minionych lat, równocześnie wprowadzając futurystyczne akcenty. Koncert Reni Jusis, wraz z coverami utworów zespołu ABBA, stanowił hołd dla artystycznych korzeni hotelu, który gościł wielkie gwiazdy na szczytach ich kariery.

– Novotel Warszawa Centrum jest symbolem gościnności, nowoczesności i pasji w polskim hotelarstwie, z czego jesteśmy dumni. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego hotelu – od załogi po lojalnych gości i partnerów biznesowych. Szczególne słowa uznania kierujemy do dyrekcji i pracowników hotelu, których energia i profesjonalizm sprawiają, że każdy gość czuje się tutaj wyjątkowo. Niech ta rocznica będzie inspiracją do jeszcze większych sukcesów i ekscytującej przyszłości! – powiedział Dominik Sołtysik, prezes zarządu Orbis S.A. i dyrektor generalny Europy Wschodniej AccorInvest.

Nieustannie zadziwiając gości, Novotel Warszawa Centrum przygotował także bogaty wachlarz atrakcji, włączając w to rzeźbę lodową czy fotobudkę 360 stopni z panoramicznym widokiem na Warszawę. Ponadto, każdy mógł przenieść się w czasie, odwiedzając pokój stylizowany na dawny Pewex, który stanowił sentymentalną podróż w czasie oraz miejsce do wykonania fotografii z walizkami reprezentującymi każdą z pięciu dekad historii hotelu. Nie zabrakło również wyjątkowego tortu urodzinowego, w kształcie charakterystycznego budynku hotelu. Konstrukcja o wysokości 1,5 metra ważyła aż 50 kilogramów. 

– To nie tylko miejsce, gdzie ludzie nocują, to miejsce, które staje się częścią ich wspomnień i doświadczeń. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego dostarczania wyjątkowych chwil  gościom, zachowując wartości i ducha gościnności, które są fundamentem naszej działalności przez ostatnie pięćdziesiąt lat – podkreślał Wojciech Kęsik, dyrektor hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Wieczór zakończył się wzruszającym toastem i życzeniami, podkreślającymi znaczenie obecności hotelu Novotel Warszawa Centrum w krajobrazie stolicy. Obiekt jest częścią polskiego i międzynarodowego portfolio marki Novotel, które tworzy ponad 540 obiektów w ponad 65 krajach. Pod szyldem marki funkcjonuje 13 hoteli w Polsce. Kluczowa filozofia Novotel Your Time, Your Way wyraża się na balansie między życiem prywatnym a zawodowym. Hotele marki są objęte ALL – Accor Live Limitless – lifestylowym programem lojalnościowym umożliwiającym gościom skorzystanie z szerokiej gamy usług, doświadczeń i nagród.

Galeria zdjęć

(Informacja prasowa)

Comments

comments