Nowe menu w restauracji inAzia w hotelu Sheraton Warsaw

Szef kuchni restauracji inAzia powraca z azjatyckiej podróży z nowymi autorskimi daniami i 50% zniżką na ich degustację.

Marcin Sasin, szef kuchni zaprasza do restauracji inAzia na degustację nowych kompozycji kulinarnych. W nowym menu odnajdziemy smaki i aromaty z tak egzotycznych regionów jak Syczuan, Tajlandia, czy Singapur. Propozycje, których koniecznie należy spróbować to grillowana ośmiornica z kolendrą, chrupiącą sałatką z zielonym sosem chili czy nowe dania prosto z woka. Apetyt miłośników czerwonego mięsa z pewnością zaspokoją policzki wołowe z zielonym curry i bakłażanem oraz stek z wołowiny amerykańskiej z sosem teriyaki.

Do 24 września restauracja oferuje 50% zniżkę na wszystkie nowe dania z menu przy rezerwacji stolika online na www.restauracja-inazia.pl.

„Dania z nowej karty są spełnieniem moich kulinarnych marzeń, połączeniem smaków najciekawszej kuchni świata z nowoczesnymi metodami przygotowywania dań, a pomysł na te kompozycje powstał podczas mojego ostatniego pobytu w Singapurze i Tajlandii” – powiedział Marcin Sasin. Szef kuchni restauracji inAzia regularnie odbywa podróże po Azji odnajdując inspiracje zarówno w najlepszych restauracjach, jak i stykając się ze słynną sztuką kulinarną ulicy.

Dania z nowej karty uzupełniają wina wyselekcjonowane przez Roberta Mielżyńskiego, słynnego importera i znawcę tych szlachetnych trunków. Robert Mielżyński z morza win anonimowych wybrał do restauracji inAzia te autentyczne, goniące za najwyższą jakością bez kompromisów. Celem przyświecającym tej selekcji była różnorodność, jednak nie bez znaczenia było również umiejętne dobranie win do stanowiącej wyzwanie kuchni azjatyckiej, która oferuje pełne spektrum doznań kulinarnych.

Restauracja dzięki współpracy z wyselekcjonowanymi azjatyckimi dostawcami tworzy potrawy na bazie autentycznych produktów prosto z Tajlandii czy Chin. „Mogę śmiało powiedzieć, że mam do dyspozycji w Warszawie dokładnie takie same składniki jak szefowie tamtejszych restauracji” – dodaje Sasin.

Restauracja inAzia w hotelu Sheraton Warsaw to miejsce, gdzie każdy miłośnik sztuki stołu odnajdzie wyjątkowe i bardzo osobiste przeżycie kulinarne. Kwintesencją doznań są niezwykłe kompozycje stworzone przez szefa Marcina Sasina, połączone ze sztuką finiszu dania, która odbywa się na oczach gości. Menu restauracji kusi wykwintnymi potrawami południowo-wschodniej Azji, a zwłaszcza zapachami i smakami Tajlandii, Wietnamu, Singapuru, Chin i Indonezji.

(Informacja prasowa)

Comments

comments