Nowe trasy Wizz Air z Polski

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza 5 nowych niskokosztowych tras z Polski. Nowe wakacyjne kierunki będą dostępne w ofercie WIZZ latem 2021 roku. W nowej letniej ofercie greckie wyspy: Kreta i Santorini czekają na naszych pasażerów z Gdańska, podczas gdy krakowska siatka połączeń poszerzy się o trasę do Splitu (Chorwacja), a z Lotniska Chopina w Warszawie WIZZ poleci do Salonik i najnowszej stacji Wizz Air Prewezy-Aktion. Bilety na wszystkie kierunki dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny zaczynają się od 179 PLN*.

Nowe wakacyjne trasy Wizz Air obejmują pięć letnich kierunków z Polski: Heraklion, Santorini, Saloniki, Preweza-Aktion oraz Split. Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska na greckie wyspy: Kretę (Heraklion) i Santorini, dwa razy tygodniowo z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion.

Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji i Chorwacji.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę kierunków WIZZ, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można latać. To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: – Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

KIERUNEK

DNI

CENA OD*

START

GDAŃSK – HERAKLION

środa, niedziela

179 PLN

13 czerwca 2021

GDAŃSK – SANTORINI

poniedziałek, piątek

179 PLN

11 czerwca 2021

WARSZAWA – SALONIKI

poniedziałek, piątek

179 PLN

11 czerwca 2021

WARSZAWA – PREWEZA

środa, niedziela

179 PLN

13 czerwca 2021

KRAKÓW – SPLIT

poniedziałek, piątek

179 PLN

11 czerwca 2021

*cena biletu w jedną stronę, włącznie z podatkami, opłatą administracyjną i innymi opłatami obowiązkowymi. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

(Informacja prasowa)

Comments

comments