Nowy hotel ibis Styles Nowy Targ zostanie otwarty w 2019 r.

ibis Styles

Grupa Orbis, której strategicznym partnerem jest AccorHotels, notuje dalszy dynamiczny rozwój w Polsce i w Europie Wschodniej. Orbis zawarł umowę franczyzy na hotel ibis Styles w Nowym Targu.

Nowy hotel ibis Styles Nowy Targ zostanie otwarty w 2019 roku, jego atutem będzie lokalizacja — blisko stadionu i dworca kolejowego. Oprócz 106 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar, zaplecze rekreacyjne z basenem i jacuzzi oraz ponad 500 m2 powierzchni konferencyjno – bankietowej.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy nowoczesny hotel, który będzie miał dużo do zaoferowania, tak biznesmenom, jak i turystom odwiedzającym stolicę Podhala. Wybraliśmy markę ibis Styles, ponieważ idealnie odpowiada naszym założeniom – hotel będzie miał oryginalną bryłę i wystrój wnętrz nawiązujący do regionu Podhala. Jestem przekonany, że goście docenią bogatą ofertę rekreacyjną, jaką przewidujemy. Hotel będzie dobrą bazą wypadową dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku latem i zimą, wielbicieli turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. — komentuje przedstawiciel franczyzobiorcy.

Nowy Targ jest malowniczo położony u podnóża Gorców pomiędzy Białym a Czarnym Dunajcem. Z tego miejsca wyrusza słynny spływ kajakowy. Położenie Nowego Targu sprawia, że jest miastem o bogatych walorach turystycznych. W niewielkiej odległości od miasta jest Jezioro Czorsztyńskie, masyw Babiej Góry i Tatry. W okolicy znajdują się 4 parki narodowe.

(Informacja prasowa)

Comments

comments