o3Hotel – nowa marka własna Satoria Group w Warszawie

Zaskakujący i wymagający — taki był rok 2020. Pomimo wszystkich wyzwań, Satoria Group ogłasza nowe otwarcie!

Za niecały miesiąc powitamy kolejną markę hotelową na mapie Warszawy- o3Hotel.

Marka o3 to efekt rebrandingu warszawskiego Start Hotel Atos. Powstanie nowej marki na bazie hotelu Atos to nadanie nowego charakteru nie tylko temu obiektowi ale całemu kompleksowi hoteli skupionemu przy ulicy Mangalia na Mokotowie- podsumowuje Mariusz Kubala, Dyrektor Operacyjny Satoria Group. Naszą wizją jest stworzenie hotelu zupełnie nowej kategorii, którego misją będzie codzienne zapewnianie naszym gościom unikalnej sportowej atmosfery i dużej dawki relaksu, w najlepszej dostępnej cenie, zaznacza.

Marka o3, to nie tylko stylowy i funkcjonalny obiekt hotelowy o3Hotel, ale również nowoczesne centrum konferencyjne o3Meet z rozbudowanym zapleczem bankietowym, przestronna restauracja o3Eat i prawdopodobnie jedyna w mieście profesjonalna siłownia hotelowa Cross-Fit.

o3Hotel to miejsce spotkań i wypoczynku dla przeszło ośmiuset gości! Nowoczesna formuła przestrzennych i funkcjonalnych pokoi 4 osobowych, ze sprawdzoną technologią ergonomicznych
i gwarantujących dobry sen łóżek jachtowych zapewnia pełną wygodę nawet dla bardzo dużych i wymagających grup. Lokalizacja o3Hotel to szybkie połączenie z najważniejszymi atrakcjami turystycznymi w mieście jak również obiektami sportowymi i centrami biznesu. Jestem niezwykle dumny z tej inwestycji, mówi Adam Żygadło, Dyrektor obiektu. Projekt zakładał przede wszystkim efektywne dostosowanie przestrzeni hotelowej do najważniejszych potrzeb naszych gości. Wyjątkowa elastyczność oraz harmonijna przestrzeń, sprzyjająca idei work-life balance, to mocne atuty tego miejsca, dodaje.

Mocne atuty marki, które to potwierdzają, to na pewno, codziennie świeża, wypalana na indywidualne zamówienie kawa, wyjątkowa oferta śniadań, które będą źródłem kulinarnych inspiracji nawet dla najbardziej wymagających gości oraz wyjątkowy hotelowy bar, stworzony przy współpracy z cenioną marką Bushmills.

Centrum konferencyjne o3Meet to 265m2 sal konferencyjnych, 195m2 multifunkcyjnego foyer i 500m2 powierzchni restauracyjno-barowej. Ta unikalna przestrzeń eventowa gwarantuje profesjonalną realizację nawet najbardziej wymagających wydarzeń. Organizacja cykli szkoleniowych, eventów firmowych lub spotkań szkoleniowych to wspólna pasja całego zespołu. A to dopiero początek ich możliwości! Dogodna lokalizacja, tylko 15 minut od ścisłego centrum stolicy, z pewnością spowoduje duże zainteresowanie gości biznesowych, dodaje Joanna Oleśniewicz, Menadżer Sprzedaży. o3Meet to oczywiście nie tylko spotkania biznesowe, ale również szeroka oferta dla rodzin, od popołudniowego spotkania znajomych do organizacji dużych przyjęć weselnych lub innych rodzinnych celebracji.

Marka o3 to nasza odpowiedź na nowe wyzwania rynkowe, mówi Prezes spółki Satoria, Andrzej Wójcik. Pomimo obecnej sytuacji zakładamy dalszy, dynamiczny rozwój branży a nasz autorski brand o3 będzie mocną konkurencją dla pozostałych graczy, dodaje.

o3Hotel oraz o3Meet dołączają do istniejących już i mających na koncie duże sukcesy, pozostałych obiektów spółki Satoria Group. Unikalna propozycja marki o3 i niezwykle zaangażowana grupa pasjonatów hotelarstwa stojąca za tym otwarciem czekają na pierwszych gości!

Otwarcie czerwiec 2021!  Zapraszamy!

(Informacja prasowa)

Comments

comments