Orbis i AccorHotels z Iwoną Guzowską zapraszają na warsztaty „Kobieta jest siłą”!

Współczesne kobiety są świetnie wykształcone, przebojowe i niezależne a mimo to, wciąż nie wykorzystują swoich możliwości. Po zderzeniu ze szklanym sufitem przestają o siebie walczyć uznając ustalony porządek świata. Czas wreszcie uwierzyć w siebie i wydobyć niesamowitą siłę, która jest częścią kobiecej natury! Jak to zrobić? Pokaże kobieta, która przebojem wdarła się do męskiego świata. Iwona Guzowska, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kick-boxingu. Kobieta w 100%!

Trenowałam by jak najlepiej walczyć. Walczyłam by wygrać. Wygrałam bo tak postanowiłam. Postanowiłam być szczęśliwa. Jestem szczęśliwa bo żyję tak jak chcę. Teraz – wspólnie z korporacyjną siecią kobiet Women At AccorHotels Generation, chcę przekazać jak najwięcej innym kobietom i zainspirować do działania.” – mówi Iwona Guzowska.

Celem warsztatów „Kobieta jest siłą” jest nie tylko odnalezienie wewnętrznej siły, harmonii i spokoju ale przede wszystkim nabycie nowych umiejętności, odzyskanie radości i motywacji oraz energii do działania. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym – od piątku wieczór do niedzieli po południu, w kameralnym gronie 20-25 osób, przez cały 2018 rok i w całej Polsce tj. w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Trójmieście i Warszawie.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelach sieci AccorHotels <<<

Najbliższe warsztaty „Kobieta jest siłą” odbędą się w hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w dniach 2-4 luty br. (pełna agenda wydarzenia pod linkiem: https://www.facebook.com/events/148063579309299/ )

Sieć WAAG (Women At AccorHotels Generation) jest głównym partnerem serii warsztatów z Iwoną Guzowską „Kobieta jest siłą” i zrzesza kobiety pracujące w Grupie Orbis i AccorHotels w Polsce i w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W Grupie Orbis, 40% dyrektorów hoteli to kobiety, co stanowi najwyższy wskaźnik w całej, ogólnoświatowej społeczności AccorHotels.

« Celem sieci WAAG jest zwiększenie kompetencji przywódczych, zbudowanie większego komfortu pracy oraz wzajemna inspiracja kobiet. Firmy potrzebują kobiet na stanowiskach decyzyjnych ale nie potrzebują „robokopów”. Z drugiej zaś strony, to prawda – im wyższe stanowisko kierownicze, tym coraz częściej musimy wyjść ze strefy komfortu ale wszystkiego można się nauczyć – jak zarządzać swoim czasem, jak wykorzystać swoje mocne strony, jak zarządzać swoja energią, relacjami i emocjami. Temu służy taka sie jak WAAG.» – wyjaśnia Katarzyna Nowak, liderka sieci WAAG na Polskę i Europę Wschodnią w Grupie Hotelowej Orbis. „Decydując się na współpracę z Iwoną Guzowską i wspierając serię warsztatów „Kobieta jest siłą”, chcemy po prostu zainspirować kobiety do działania.” – dodaje Nowak.

(Informacja prasowa)

Comments

comments