Pierwszy hotel MGallery by Sofitel w Polsce już przyjmuje gości

Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery By Sofitel

Pierwszy hotel MGallery by Sofitel w Polsce, który mieści się w Krakowie przy Placu Kossaka 6 przyjmuje już gości. Pełna nazwa hotelu brzmi Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery By Sofitel.

W hotelu znajduje się 64 luksusowych pokoi w standardach Deluxe Double Room, Deluxe Twin Room, Junior Suite oraz trzy apartamenty: Royal Executive Suite, Presidential Executive Suite i Noble Executive Suite. Dodatkowo w środku znajduje się Royal SPA. Jak piszą o sobie – to wyjątkowa oaza spokoju zainspirowana stylem art déco, z basenem z hydromasażami i biczami wodnymi oraz sauną suchą, caldarium i centrum fitness, to doskonałe miejsce na relaks i błogi wypoczynek na najwyższym poziomie. W hotelu znajduje się również restauracja Gavi, Opus Lounge Bar oraz Sala Konferencyjna.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery By Sofitel

W broszurce informacyjnej o hotelu możemy przeczytać garść informacji o hotelu:

„Położony przy placu Juliusza Kossaka w artystycznym Krakowie ekskluzywny butikowy 5-gwiazdkowy hotel imponuje bogatymi wnętrzami, komponującymi się z nutą krakowskiego art déco. Mieści się on w XIX-wiecznej kamienicy, z której okien można podziwiać Wisłę, a królewska historia miasta jest wszechobecna w jego stylowych wnętrzach. Brukowane uliczki, Sukiennice, Zamek na Wawelu i Stare Miasto, które znajduje się na liście zabytków UNESCO, przypominają o dziedzictwie pozostawionym przez monarchów, panujących w historycznej stolicy.

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel łączy najwyższą jakość i dyskretną elegancję. W kameralnych wnętrzach współgrają ze sobą szlachetne materiały: marmur, ciemne drewno,
kryształ, mosiądz, porcelana, skóra, grube aksamity, ciepłe oświetlenie, błękity, złoto i brązy. Hotelowa obsługa spełnia wszelkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających gości, sprawiając, że każdy może poczuć się wyjątkowo.

W restauracji Gavi króluje wyrafinowany smak. Bogato dekorowane wnętrza, pełne złoceń i szykownych dodatków, zachęcają gości do kulinarnej podróży w stylu fine dining. Kuchnia
traktowana jest tu jak sztuka, którą należy odkrywać wszystkimi zmysłami. Opus Lounge Bar to wyjątkowe miejsce ukryte pod zabytkowym sklepieniem, któremu niepowtarzalny charakter nadają
zdobione fotele, piękne tkaniny i rozświetlony kominek. Koneserzy mogą degustować tu szlachetne i wyselekcjonowane alkohole z różnych zakątków świata.”

Aktualnie ceny przedstawiają się następująco: od 342 PLN zł (znalazłem w tej cenie tylko dwa terminy i to takie last minute). Większość cen w systemie oscyluje na poziomie od 480-824 PLN.

Przyznacie sami, że wnętrza wyglądają imponująco?

Kontakt

Bachleda Luxury Hotel Krakow MGallery By Sofitel

Plac Kossaka 6
31106
KRAKÓW
POLSKA

Tel: (+48)12/4241100

Faks: (+48)12/4241101

email:

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments