PolskiBus.com z dumą informuje o przewiezieniu 7,5 mln pasażerów!

PolskiBus.com z dumą informuje o przewiezieniu 7.500.000 pasażerów. Aby mieć pewność, że jakość usług zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów przeprowadziliśmy badanie, mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z działalności PolskiBus.com. Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 98,6% jest zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnika, który stale i systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń oraz zwiększa ilość kursów na już dostępnych liniach.

PolskiBus.com_7,5 miliona zadowolonych pasażerów

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak duża liczba ankietowanych klientów jest zadowolona z usług PolskiBus.com. Tak wysokie wyniki umacniają nas w przekonaniu, że nasz wspólny wysiłek mający na celu stałe podwyższanie poziomu usług oraz dostosowywania siatki połączeń do oczekiwań naszych klientów przynosi pożądane efekty. Jak zaobserwowaliśmy pasażerowie wybierający się w podróż z PolskiBus.com doceniają przede wszystkim komfort podróżowania oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja i bezpłatny dostęp do Wi-Fi” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

„Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że dzięki obecności PolskiBus.com na krajowym rynku prawie co szósta osoba, która wcześniej nie była zdecydowana na wyjazd wybrała się z nami w podróż. Natomiast prawie co czwarty pasażer zdecydował się na pozostawienie samochodu i skorzystanie z naszych usług. Siatka komfortowych połączeń autokarowych w przystępnej cenie pomiędzy atrakcyjnymi lokalizacjami może znacząco przyczynić się do rozwoju polskiej turystyki i działalności gospodarczej, na czym z pewnością skorzystają lokalni przedsiębiorcy na terenie całej Polski” – dodaje Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Tanich noclegów szukajcie na Otel.com oraz hotels.com.

Do tej pory PolskiBus.com przewiózł już ponad 7.500.000 pasażerów, co oznacza, że statystycznie już co 5 Polak skorzystał z naszych usług. Wraz ze wzrostem liczby klientów oraz obsługiwanych tras zaobserwowaliśmy, że poziom zadowolenia naszych klientów pozostał na bardzo wysokim poziomie, co jest dla nas bardzo istotne. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy flota PolskiBus.com powiększyła się do 113 nowoczesnych pojazdów. Z kolei liczba tras uległa zwiększeniu do 16, a wprowadzenie kolejnych jest planowane jeszcze w tym roku.

Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez PolskiBus.com w dniach 16.05 – 05.06.2014 r. W badaniu wzięło udział 9 535 respondentów, podróżujących na wszystkich trasach PolskiBus.com.

(Informacja prasowa)

Comments

comments