PolskiBus.com zapowiada dalszy dynamiczny rozwój, zakup 25 nowych autokarów i kolejny rekord przewiezionych pasażerów!

PolskiBus.com z ogromną przyjemnością informuje o kolejnych planach dynamicznego rozwoju oraz dotychczasowych rekordowych wynikach. Od momentu wejścia na rynek PolskiBus.com przewiózł już ponad 13 000 000 milionów pasażerów. Firma, mimo zmiennych warunków rynkowych utrzymuje imponującą, aż 50% dynamikę wzrostu liczby pasażerów w porównaniu do ubiegłego roku. PolskiBus.com zapowiada utrzymanie tego imponującego tempa rozwoju i już dziś ogłasza inwestycje w dalszy rozwój swojej floty. Do końca 2015 r. poszerzy się ona o kolejnych 25 luksusowych, najwyższej jakości autokarów ADL Plaxton Elite i, zakupionych przez przewoźnika za kwotę ponad 40 000 000 zł!

PolskiBus com_Rekordowe wyniki

Fenomenalne wyniki, które nieustannie osiąga nasza wspaniała firma, to dla nas niewątpliwie ogromny powód do dumy. Jest to mocny dowód, że Polacy pokochali nasze usługi o najwyższym możliwym standardzie. Pojawianie się PolskiBus.com na polskim rynku transportowym było ogromną rewolucją, która trwa nieprzerwanie do dziś. To my wykreowaliśmy potrzebę komfortowych przejazdów w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku, pokazując, że te dwie rzeczy da się pogodzić. Nowoczesne i najbardziej komfortowe autokary wyposażone w wygodne, skórzane odchylane fotele, wykwalifikowany i uśmiechnięty personel pokładowy serwujący bezpłatny poczęstunek, darmowe Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz profesjonalna obsługa klienta to udogodnienia, o których wcześniej osoby podróżujące mogły tylko pomarzyć. Dzisiaj nasi pasażerowie mają to zagwarantowane w standardzie i to w niesamowitej cenie już od 1 zł za bilet i 1 zł opłaty rezerwacyjnej” – przekonuje Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

Piotr Bezulski dodaje: „Popularność naszej oferty, którą potwierdzają ogłaszane dziś statystyki traktujemy jako wyraz zaufania naszych klientów, co dodatkowo mobilizuje nas do dalszego rozwoju. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku oraz jedną z najbardziej zaufanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Nieustannie dążymy do tego, aby być pierwszym wyborem dla naszych lojalnych klientów, jak i sukcesywnie witać na naszych pokładach kolejnych pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z naszych najbardziej komfortowych przewozów w niezwykle atrakcyjnych cenach.”

PolskiBus.com kontynuuje swój niezwykle dynamiczny rozwój. W ciągu niecałych czterech lat marka PolskiBus.com stała się jedną z najbardziej wiarygodnych oraz rozpoznawalnych w Polsce. W tym czasie firma przewiozła ponad 13 000 000 pasażerów. Od momentu rozpoczęcia swojej działalności PolskiBus.com stworzył ponadto ponad 800 nowych miejsc pracy w Polsce.

Równocześnie PolskiBus.com z dumą informuje, o stale rosnącym zainteresowaniu swoimi usługami. Firma zanotowała rekordowy, ponad 50% wzrost liczby pasażerów rok do roku. Do najpopularniejszych połączeń, z których korzysta coraz więcej osób należą linie P3, P4, P6, P7, P8 oraz P14 łączące ze sobą główne miasta Polski, które odnotowują największe wzrosty wynoszące średnio 80% biorąc pod uwagę porównanie rok do roku. PolskiBus.com zapowiada dalszy rozwój siatki połączeń, m.in. poprzez dalsze zwiększanie liczby kursów, która obecnie wynosi ponad 300 dziennie.

Dynamiczny wzrost zainteresowania usługami PolskiBus.com spowodował konieczność dalszego rozwoju floty autokarowej. PolskiBus.com dokonał inwestycji w kolejne 25 luksusowych, najwyższej jakości autokarów ADL Plaxton Elite i o wartości ponad 40 000 000 zł! Nowe autobusy będą wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz parę gniazdek elektrycznych pod każdym siedzeniami umożliwiających ładowanie laptopów i telefonów komórkowych. Każdy z nich będzie dysponował ponadto wygodnymi skórzanymi, odchylanymi i rozsuwanymi fotelami, trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, klimatyzacją oraz toaletą. Co najważniejsze, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich każdy z pojazdów jest w pełni przystosowany do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, co jest unikalną usługą na rynku transportowym.

Comments

comments