Przesiadka w Paryżu łatwiejsza niż myślisz!

Wystarczy jedno kliknięcie, by podróżni Air France otrzymali wizualizację przesiadki na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a dla swojego międzykontynentalnego lotu. Serwis www.przesiadkawparyzu.pl powstał w trosce o większy komfort podróżnych, którzy wybierają się w daleką podróż z transferem na paryskim lotnisku.

image001Aby wydrukować swój plan przesiadki na lotnisku w Paryżu oraz mapkę z zaznaczonymi punktami usługowymi, wystarczy na stronie www.przesiadkawparyzu.pl wybrać miasto, z którego rozpoczynamy podróż lotniczą oraz miejsce docelowe.  Po kliknięciu przycisku „sprawdź”, serwis wygeneruje szczegółowy plan oraz określi szacunkowy czas potrzebny na transfer pomiędzy terminalem przylotu a terminalem odlotu. Następnie z rozwijanej listy „dostępnych usług” można wybrać co nas najbardziej interesuje, a serwis automatycznie naniesie je na naszą mapkę. Do wyboru poza sklepami, bankomatami, aptekami czy restauracjami są również masaże, część rozrywkowa czy fotele relaksujące.

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

Należy pamiętać, że trasa przesiadki będzie się różnić w zależności od tego, która bramka wyjścia do samolotu (tzw. gate) zostanie wyznaczona dla naszego rejsu międzykontynentalnego. A dzieje się to dopiero w dniu lotu. Tak więc, na przykład pasażerowie z Warszawy, wybierający się do Tokio, mogą mieć 3 różne scenariusze przesiadki. Wszystkie trzy można dokładnie prześledzić dzięki nowemu serwisowi, który szczegółowo podaje pasażerowi niezbędne wskazówki odnośnie pokonywanej trasy.

Tanie loty do Paryża możecie znaleźć na stronie PanSamolocik.pl

>>> Zobacz relację z lotu liniami Air France z Warszawy do Paryża oraz informacje o lotnisku

„Dwa lata temu paryskie lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a, a jednocześnie port bazowy linii Air France, zostało gruntownie przebudowane. Celem wprowadzonych zmian było podniesienie komfortu podróży i usprawnienie transferu podróżnych. Efektem przebudowy jest dziś port lotniczy, który charakteryzuje się większą funkcjonalnością, najnowocześniejszym wzornictwem i technologią.” – stwierdza Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce. „Serwis przesiadkawparyzu.pl jest kolejnym krokiem w kierunku podnoszenia wygody pasażerów oraz usprawnia obsługi ogromnej liczby podróżnych, którzy codziennie przesiadają się na kolejny lot. Wszystko po to, aby czuli się oni lepiej i pewniej wybierając podróż Air France z przesiadką w Paryżu” – podsumowała Chloe Marchand.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl. Bilety można również kupować na stronie airfrance.pl

Szeroki zakres usprawnień wprowadzonych w ostatnich latach na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a objął, m.in. wyraźne, logiczne oznakowania, szybsze i bardziej wygodne przejścia pomiędzy terminalami, które mają na celu oszczędzanie czasu pasażerów w trakcie zmiany samolotu. Dzięki zniesieniu kontroli bezpieczeństwa na trasie pomiędzy terminalem przylotu a terminalem wylotu dla rejsów długodystansowych (kontrola odbywa się przy wylocie z Warszawy), podróżni mogą obecnie zyskać aż 10 minut. Sto hostess i pracowników lotniska w pomarańczowych kamizelkach cały czas czuwa nad płynnością przemieszczania się pasażerów i w każdej chwili są do ich dyspozycji. Ponadto dedykowani pracownicy kierują ruchem przy kontroli paszportowej. Podróżni, którzy mają krótki czas na przesiadkę są kierowani do stanowisk z obsługą priorytetową.

Lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu jest siódmym najważniejszym węzłem lotniczym na świecie i trzecim w Europie. Zmodernizowany paryski Terminal 2E mieści największy na świecie business lounge Air France, która zajmuje powierzchnię ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych i może pomieścić jednocześnie nawet 800 gości. Ponadto pasażerowie Klasy Biznes mogą relaksować się w SPA, w którym firma Clarins oferuje gościom business lounge szereg bezpłatnych zabiegów.

Nowa platforma Air France www.przesiadkawparyzu.pl została przygotowana w 5 językach, w tym po polsku i po angielsku i dotyczy podróży międzykontynentalnych. W przypadku pozostałych lotów – w obrębie Europy, podróżni mogą sprawdzać informacje dotyczące przesiadki korzystając z już istniejącej strony: www.easycdg.com.

(Informacja prasowa)

Comments

comments