Hotel Bristol nagrodzony w kategorii „Hotele nowe i wyróżniające się”

Starwood Preferred Guest (SPG®) to zdobywający liczne nagrody program lojalnościowy sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. Jak co roku zlokalizowani na całym świecie uczestnicy programu stworzyli zestawienie „Ulubionych hoteli i kurortów”. Ogłoszona lista zwycięskich miejsc 2013 roku honoruje najbardziej wyróżniające się lokalizacje. Przyznawane już po raz trzeci nagrody bazują na przeprowadzanych wśród gości hoteli i restauracji ankiety.

lux1863ex-126117-Hotel Bristol Warsaw

Wśród zwycięzców zaklasyfikowanych w dziewięciu różnych kategoriach, znalazło się 71 niepowtarzalnych miejsc, jak np. kurort Al Maha w Dubaju czy hotel W Singapur – Sentosa Cove, z których 11 weszło do niego po raz pierwszy. Wśród tych unikalnych destynacji znalazła się Warszawa i jej legendarny Hotel Bristol, który po przeprowadzonej w 2013 roku renowacji połączonej z dołączeniem do portfolio prestiżowej marki The Luxury Collection, skupiającej najpiękniejsze i najbardziej unikalne hotele świata, został nagrodzony w kategorii „Hotele nowe i wyróżniające się”.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że warszawski Hotel Bristol wyróżniono jako jedno z miejsc, zasługujących na szczególną uwagę” – powiedział Andrew Henning, dyrektor generalny hotelu. „Konkurencja była ogromna, ponieważ brane były pod uwagę hotele i kurorty z całego świata. Tym większe znaczenie ma dla nas ta nagroda, która honoruje nie tylko Bristol, ale i samą Warszawę, coraz bardziej docenianą wśród globalnych odkrywców, których mamy przyjemność gościć w naszym hotelu”.

Tworzona przez uczestników programu SPG lista przedstawia ich ulubione, luksusowe hotele i kurorty, wyselekcjonowane z około 200 będących w portfolio sieci Starwood, do której należy ponad 1100 obiektów na całym świecie, włączając w to hotele marek: The Luxury Collection, St.Regis, W Hotels, Westin, Le Meridien i Sheraton. W ankiecie głosuje się na miejsca, które goście sieci Starwood upodobali sobie najbardziej, dopasowując je do jednej z kategorii: Najlepsze Obiekty Golfowe, Najwspanialsze Kurorty Plażowe i Wyspy, Najlepsze Przygody Zimowe, Najlepsze Doznania dla Rodzin, Najlepsze Doświadczenia Miejskie, Najlepsze Egzotyczne Ustronia, Najbardziej Luksusowe Małe Ośrodki, Nowe i Wyróżniające się Hotele, Top 10 Hoteli w Chinach, Top 10 Kurortów w USA i 10 Najdoskonalszych Miejsc.

Tworzone co roku zestawienie pozwala naszym gościom poznać najlepsze zakątki świata” – mówi Chris Holdren, Senior Vice President programu Starwood Preferred Guest. „Zdobycie uznania, którego potwierdzeniem jest znalezienie się wśród laureatów tego prestiżowego zestawienia, to wielki zaszczyt dla każdego z wyróżnionych hoteli”.

Wszystkie nagrodzone przez uczestników programu SPG miejsca opisane są wraz z metodologią badania na stronie: spg.com/memberfavorites.

(Informacja prasowa)

Comments

comments