Przywitaj wiosnę z Grupą Hotelową Orbis!

 

Wiosna sprawia, że chcemy zmieniać siebie i wszystko wokół. Do wiosennego przebudzenia zaprasza także Grupa Hotelowa Orbis z ofertą 3=2. W 46 wybranych hotelach w Polsce i na Litwie działających pod markami: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels goście mieszkają trzy doby, a płacą tylko za dwie. 3=2 jest ogólnoświatową kampanią sieci hotelowych Accor.

logo 3=2

Wiosna to idealny czas, aby wziąć krótki urlop. To również świetna okazja na krótkie wyjazdy zagraniczne. Teraz, za jedyne 2/3 ceny, warto skorzystać z promocji Grupy Hotelowej Orbis i zanocować w wybranych hotelach marek: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels. W ofercie goście otrzymują zakwaterowanie bez śniadań na 3 doby w komfortowych warunkach oraz dostęp do szerokiego wyboru lokalizacji. Klienci, którzy chcą skorzystać z tej unikalnej promocji, powinni dokonać rezerwacji na trzy doby w okresie od 26 marca do 16 kwietnia na stronach accorhotels.com

Korzystając z promocji za trzydniowy pobyt np. we Wrocławiu, zapłacimy ok. 450 zł, nocleg w Sopocie to koszt ok. 660 zł, natomiast zwiedzanie malowniczego Wilna będzie nas kosztować ok. 750 zł w hotelu Novotel. Dla osób, które zdecydują się podróżować po Europie, Accor również przygotował podobne promocje. Noclegi w Barcelonie, stolicy Katalonii i mieście wielkiego artysty Gaudiego zaczynają się już od 804 zł, natomiast Marsylię, piękne miasto portowe leżące na Lazurowym wybrzeżu, możemy podziwiać mieszkajac w hotelu już od 455 zł.

Pobyt w ramach oferty „3=2” trwa od 27 marca do 31 maja 2013 r. Rezerwacje dla użytkowników kart Le Club Accorhotels dostępne są już od 19 marca.

„3=2 to doskonała propozycja skierowana do wszystkich osób, które lubią płacić mniej, nie rezygnując przy tym z wysokiego poziomu komfortu i usług. Dzięki tej ofercie za trzydniowy pobyt gość zapłaci jedynie 2/3 ceny.  Z doświadczenia wiemy, że promocja cieszy się dużą popularnością i dlatego zadbaliśmy o jej szeroką dostępność. Klienci mogą skorzystać z 3=2 prawie we wszystkich hotelach naszej grupy w Polsce i na Litwie.” – powiedziała Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu Orbis SA.

Wszystkie hotele objęte promocją 3=2 są wyszczególnione na stronach accorhotels.com. Kampania reklamowa prowadzona jest za pośrednictwem strony www, profilu na facebooku, newslettera oraz na wybranych portalach związanych z podróżami.

Comments

comments