Ryanair ogłasza 7 nowych tras z Polski na Ukrainę!

Ryanair nowe trasy na Ukrainę

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (23 marca) ogłosiła 7 nowych tras z Polski do Kijowa oraz Lwowa. Ukraina jest 36. krajem w siatce połączeń Ryanaira. 

Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon Zima 2018/19.

Trasa

Częstotliwość

Warszawa M. – Kijów

4 x tygodniowo

Warszawa M. – Lwów

3 x tygodniowo

Kraków – Kijów

3 x tygodniowo

Kraków – Lwów

3 x tygodniowo

Gdańsk – Kijów

2 x tygodniowo

Poznań – Kijów

2 x tygodniowo

Wrocław – Kijów

3 x tygodniowo

Bilety na Ukrainę w cenie od 39 zł są w sprzedaży na Ryanair.com. Pasażerowie z Polski oraz turyści mogą korzystać z jeszcze niższych cen lotów, a także innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms oraz punkty Travel Credit, loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto oraz Ryanair Transfers.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE Ryanaira powiedziała:

Cieszymy się bardzo z uruchomienia 7 nowych tras na Ukrainę – 36. kraju w siatce połączeń Ryanaira. Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon Zima 2018/19.

Bilety w cenie od 39 zł są w sprzedaży na Ryanair.com.

Polscy pasażerowie oraz turyści mogą korzystać z jeszcze niższych cen lotów, a także innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms oraz punkty Travel Credit, loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto oraz Ryanair Transfers.

(Informacja prasowa)

Comments

comments