Ryanair poleci z Poznania i Krakowa do Zadaru

Ryanair Kraków

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (18 grudnia) ogłosiła 2 nowe trasy z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu od kwietnia 2019 r. i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. 

Ryanair w sezonie lato 2019 oferuje w Polsce prawie 220 tras, w tym aż 16 nowych do Barcelony, Bari, Berlina T., Boudreaux, Cork, Glasgow, Hamburga, Katanii, Kopenhagi, Krakowa, Marsylii, Rimini, Szczecina, Sztokholmu, Salonik oraz Zadaru. Ryanair na polskich lotniskach obsłuży ponad 13 milionów pasażerów.

Polscy pasażerowie oraz turyści mogą korzystać z ostatnich udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak:

  • obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego       – 120zł x 20kg
    – 38 zł x 10kg
  • Ryanair Rooms i 10% zwrotu w punktach na loty
  • ‘Try Somewhere New’ – nowy portal o podróżach na Ryanair.com

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się bardzo z ogłoszenia 2 nowych tras z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu od kwietnia 2019 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2019r. 

Z okazji ogłoszenia 2 nowych tras, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na podróże do marca 2019 r. już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na loty w ramach całej siatki połączeń Ryanaira dostępne są na Ryanair.com jedynie do czwartku (20 grudnia). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments