TigerExpress otworzył nowe połączenia pomiędzy Polską a Słowacją

TigerExpress jest polsko-czesko-słowacką firmą przewozową, która w piątek 15 maja 2015 r. włączyła Słowację do swoich połączeń. Tego dnia ruszyły busy na nowej trasie Katowice Airport – Kraków – Kraków Airport – Dolný Kubín – Ružomberok – Lipt.Mikuláš – Poprad – Prešov – Košice. Bilety na połączenia można kupić już od 39 zł.

TgerExpress_ 2

Przewoźnik od kilku lat prowadzi stałe połączenia pomiędzy Polską, Czechami i Austrią. Jest również oficjalnym partnerem Lotniska w Katowicach i w Krakowie oraz znaczących czeskich, i słowackich przewoźników kolejowych i autobusowych – RegioJet i Student Agency.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Bezpośrednio do parków wodnych i słowackich Tatr

Nowe kursy umożliwiają dogodne, bezpośrednie połączenia z Krakowa oraz lotnisk w Balicach i Pyrzowicach do wielu miast Słowacji, w tym do kilku słowackich termalnych parków wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, czy Aquacity. Busy zatrzymują się również w mieście Poprad, które jest głównym punktem wyjściowym do słowackich Tatr oraz do parku narodowego Słowacki Raj.

Szybka rezerwacja biletów on-line

Wszystkie połączenia TigerExpress wymagają obowiązkowej rezerwacji miejsc. Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej www.tigerexpress.eu, oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, np. w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Łodzi i innych miastach.

TigerExpress przygotował atrakcyjną ofertę na połączenia na trasie Polska – Słowacja: przy zakupie przejazdu w dwie strony, cena jednego biletu wynosi tylko 39 zł. Przykładowe ceny przejazdów:

  • Kraków – Košice od 39 zł
  • Kraków – Poprad od 39 zł
  • Kraków – Tatralandia od 39 zł

Wysoki komfort podróży

Kursy są obsługiwane nowoczesnymi busami marki Mercedes, Volkswagen oraz Renault, wyposażonymi w klimatyzację, bezpłatne Wifi oraz gniazdka 220V. Kierowcy oraz piloci serwują bezpłatny poczęstunek – kawę, wodę oraz drobne słodycze.

(Informacja prasowa)

Comments

comments