Nowe połączenia PolskiBus.com z Lublina! Ponad 10 000 000 pasażerów przewiezionych przez trzy i pół roku.

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, iż od momentu rozpoczęcia działalności zostało sprzedanych już ponad 10 000 000 biletów! Ogromną popularnością cieszy się nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów na którą sprzedaliśmy ponad 16 000 biletów, a w planach są kolejne, nowe linie łączące Lublin m.in. z Kielcami, Katowicami, Krakowem i Pragą.

polskibus_P20_i_P22_PL3

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nowa linia P7, podobnie jak niedawno uruchomiona linia P8 Warszawa – Białystok – Wilno cieszy się ogromną popularnością. Od momentu startu nowej linii P7, w okresie od 16 października do 4 listopada sprzedaliśmy ponad 16 000 biletów! Obserwując rosnące zapotrzebowanie już wkrótce zamierzamy wprowadzić kolejne połączenia z Lublina. Zezwolenia na nowe trasy zostały złożone co oznacza, że w momencie ich uruchomienia Lublin będzie połączony z pięcioma głównymi miastami w Polsce: Warszawą, Kielcami, Rzeszowem, Krakowem i Katowicami oraz z zagraniczną lokalizacją – Pragą. Mamy nadzieję, że nowe trasy zostaną już wkrótce uruchomione.

Warto również zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ogromnym wsparciem naszych Klientów i osób sympatyzujących z PolskiBus.com w sprawie uruchomienia nowej trasy P7. Dotychczas ponad 20 000 osób podpisało się pod naszym apelem poparcia, za co serdecznie dziękujemy. Sprawa wciąż jest jednak otwarta, a ostateczna decyzja aktualnie leży po stronie Samorządowego Kolegium Odwoławczego.

PolskiBus.com od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku sprzedał już ponad 10 000 000 biletów. Rekordowo duża liczba sprzedanych biletów wynika ze stale rosnącego zainteresowania komfortowymi przewozami w przystępnej cenie. Tygodniowo z naszych usług korzysta ponad 100 000 osób. Do tej pory w Polsce udało nam się utworzyć ponad 800 miejsc pracy. Sukces PolskiBus.com jest wynikiem unikatowego podejścia do potrzeb pasażerów, wysokiego standardu usług a także bardzo atrakcyjnych cen biletów zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

(Informacja prasowa)

Comments

comments