W hotelach Hilton rozpoczęła się promocja świąteczna – ceny niższe o nawet 25% w ponad 200 lokalizacjach

Zima nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią sezon świąteczny. Polacy coraz chętniej decydują się na wycieczkę zagranicę właśnie w tym okresie, aby uciec przed mrozem i bożonarodzeniową gorączką przygotowań i zakupów. Czasami chcą skorzystać ze świątecznej atmosfery wybierając się na zakupy do Londynu lub na jarmarki świąteczne do Berlina. Bez względu na to, którą opcję wybierasz, zimowa promocja w hotelach Hilton to idealna okazja, aby zarezerwować wycieczkę właśnie teraz.

Już dziś, w hotelach Hilton, można skorzystać z zimowej wyprzedaży, która potrwa do 31 stycznia 2017 r. i obejmie ponad 400 hoteli marki Hilton, w tym Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn, zlokalizowanych na terenie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Rezerwacja w trakcie promocji gwarantuje zniżki nawet do 25% ceny i obowiązuje pobyty aż do 31 grudnia 2018.

Więcej informacji na temat zimowej wyprzedaży znajduje się na stronie: www.hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny. Dodatkowe oszczędności można uzyskać dołączając do programu lojalnościowego Hilton Honors, który ma już ponad 65 milion członków na całym świecie. Do programu można dołączyć na stronie hiltonhonors.com.

Promocja obejmuje między innymi:

  1. Brusksela od €63 za noc

Hilton Garden Inn Brussels Louise – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Dubaj od  €66 (396 AED) za noc

Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Glasgow from €97 per night

Hilton Garden Inn Glasgow City Centre – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Kraków od 267 zł za noc

Hilton Garden Inn Kraków – o 20% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Florencja od €79 za noc

Hilton Garden Inn Florence Novoli – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Rzym od €104 za noc

Hilton Garden Inn Rome Claridge – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Davos od €137 za noc

Hilton Garden Inn Davos – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

  1. Londyn od €56 za noc

Hilton Garden Inn London Heathrow Airport  – o 20% niższa cena za pokój dwuosobowy.

Zimowa wyprzedaż marki Hilton pozwala zaoszczędzić do 20% oraz dodatkowe 5% dla wszystkich członków programu lojalnościowego Hilton Honors. Liczba pokoi objętych promocją jest ograniczona.

* Członkowie Programu Hilton Honors mogą otrzymywać nawet do 25% zniżki od najlepszych stawek w hotelach biorących udział w zimowej wyprzedaży sieci Hilton. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 największych marek sieci Hilton. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez preferowane kanały Hilton, mają dostęp do dodatkowych benefitów, w tym ekskluzywnej zniżki dla członków programu, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi i możliwość korzystania z narzędzi dostępnych wyłącznie za pośrednictwem mobilnej aplikacji Hilton Honors, w tym cyfrowego klucza, za pomocą którego użytkownicy mogą zameldować się i uzyskać dostęp do swojego pokoju.

(Informacja prasowa)

Comments

comments