Wizz Air uruchamia nowe połączenia z Polski: Odessa, Molde i Ramon

Tania linia lotnicza Wizz Air uruchomiła połączenia na nowych trasach z Gdańska, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Od teraz WIZZ łączy te polskie miasta z takimi miejscami jak: Odessa (Ukraina), Molde (Norwegia) i Ramon (Izrael). Bilety na nowe połączenia można zarezerwować na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ od 39 PLN *. W cenie biletu jest bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach do 40 x 30 x 20 cm

Odessa – położone nad Morzem Czarnym, trzecie co do wielkości miasto na Ukrainie. Niegdyś główny ośrodek ukraińskiego handlu. Warte odwiedzenia jest zarówno stare miasto z parkami i operą jak i nabrzeże z piaszczystymi plażami. To właśnie plaże Odessy zwykle uważane są za cel turystyczny podczas letnich wycieczek nad Morze Czarne.

Molde nazywane jest Miastem Róż. Znajduje się pomiędzy kilkoma imponującymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak Romsdalseggen, Trollstigen i Atlantic Road. To urocze małe miasto fiordów z niepowtarzalnym klimatem. Położone nad fiordem Romsdalsfjord, Molde słynie z pięknej okolicy i wspaniałych widoków. Najbardziej znanym punktem widokowym jest Varden, skąd podziwiać można niezwykłą panoramę 222 górskich szczytów.

Ramon, położony na południu Izraela znajduje się w południowej części pustyni Nagew, w Dolinie Timna, w odległości około 18 km na północ od miasta Ejlat. Ejlat usytuowany nad Morzem Czerwonym ma wszystko, czego potrzeba do idealnego wypoczynku. Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznej wycieczki, wakacji rodzinnych pełnych przygód, czy imprezowania z przyjaciółmi, to tętniące życiem miasto wypoczynkowe jest miejscem dla Ciebie.

Wizz Air oferuje obecnie w sumie 185 tras do 28 krajów z 9 lotnisk w Polsce umożliwiając dostęp do odwiedzania nowych miejsc w przystępnych cenach wszystkim podróżnym. Uruchomienie nowych tras jest kolejnym etapem rozwoju Wizz Air.

Pierwszy polski lot Wizz Air wystartował w 2004 roku i od tego czasu linia stała się jednym z najlepszych przewoźników w Polsce. W ciągu pierwszych 10 miesięcy 2019 roku WIZZ przewoził ponad 8,8 miliona pasażerów na swoich polskich trasach, co stanowi 11% wzrost rok do roku. W całym kraju operacje Wizz Air w tym roku wspierać ponad 8000 miejsc

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

LOTNISKO KIERUNEK CZĘSTOTLIWOŚĆ START CENY OD*
Gdańsk

Odessa

poniedziałek, piątek 4 listopada PLN 59
Gdańsk

Molde

poniedziałek, piątek 1 listopada PLN 39
Katowice

Odessa

wtorek, sobota 2 listopada PLN 59
Warszawa

Ramon

wtorek, czwartek, sobota 29 października PLN 89
Wrocław

Odessa

poniedziałek, piątek 1 listopada PLN 59

Paulina Gosk, Corporate manager ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: “Z ogromną radością uruchamiamy nowe trasy z Polski łączące Gdańsk, Katowice i Wrocław z Odesą, Gdańsk z norweskim Molde oraz Warszawę z izraelskim miastem Ramon. To doskonała okazja dla naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać nowe miejsca na mapie Europy. WIZZ jako europejska linia lotnicza, zawsze chce tworzyć coraz ciekawsze możliwości dla swoich klientów w całej Europie i poza nią. Nasz stały wzrost w Polsce dodatkowo wzmacnia zaangażowanie Wizz Air w całym kraju, ale także w regionach i na lotniskach w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Rozwój Wizz Air w Polsce to także stymulacja sektora turystyki i hotelarstwa. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

(Informacja prasowa)

Comments

comments