Nowe podróże łączone Polskiego Busa we współpracy z PKS Tour Jelenia Góra!

Od dziś na platformie integrującej przewoźników autokarowych PolskiBus.com zostają uruchomione podróże łączone z Jeleniej Góry do Pragi, Berlina, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Zakopanego, Poznania, Łodzi, Katowic, Bydgoszczy, Opola oraz Leszna. Już teraz na www.polskibus.com można rezerwować wyjazdy odbywające się we współpracy z PKS Tour Jelenia Góra w ramach jednego wyszukiwania i jednej transakcji.

Podróże łączone to doskonała propozycja dla naszych Pasażerów, którzy otrzymują możliwość wybrania się w skomunikowaną podróż z lub do Jeleniej Góry bez konieczności zakupu kilku biletów. Nasza nowa oferta zapewnia dogodne godziny połączeń i bezpieczny czas na dogodną przesiadkę we Wrocławiu. A to wszystko w połączeniu z jednym wyszukaniem, jedną transakcją i jedną, atrakcyjną ceną – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie odbywający podróż łączoną będą odprawiani na podstawie e-biletu PolskiBus.com, otrzymanego w wiadomości e-mail po dokonaniu zakupu na www.polskibus.com. Przesiadka będzie odbywała się na nowym, komfortowym dworcu autobusowym we Wrocławiu, przy ul. Suchej 1. Podczas podróży z Przewoźnikiem PKS Tour Jelenia Góra Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów dostępny na http://pks.jgora.pl/images/article/file/REGULAMIN-PRZEWOZOWY-nowy-od-15_04_2015.pdf.

(Informacja prasowa)

Comments

comments