ibis Styles Budapest Airport – nowy hotel w Budapeszcie

Przeglądając różne oferty noclegów w Budapeszcie natknąłem się na nową propozycję na tamtejszym rynku hotelowym i jest to ibis Styles Budapest Airport, który zostanie otwarty w grudniu 2017 roku. Dzięki temu obiektowi przesiadka z dłuższym stopoverem w Budapeszcie będzie należała do przyjemniejszych. Chyba każdy z nas, którzy chociaż trochę podróżowł po kilka odcinków, żeby dolecieć do miejsca docelowego wie, że np. poranne wstawanie w centrum miasta i jazda czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt minut komunikacją miejską, czy też taksówką nie należy do najprzyjemniejszych. Wszystko  przez to, że trzeba dojechać odpowiednio wcześnie na lotnisko, co za tym idzie – wcześnie wstać, często bez śniadania, bo wyjazd z hotelu np. zaplanowany był o 4 rano – tak na przykład mieliśmy w Rzymie.

Hotele przylotniskowe cieszą się dużym powodzeniem zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jak już wspomniałem, w grudniu br. otwarty zostanie nowy hotel z grupy AccorHotels, należący do programu lojalnościowego Le Club AccorHotels. Dlaczego akurat o tym piszę? Dużo naszych rodaków podróżuje właśnie przez Budapeszt, czy to tanimi liniami lotniczymi Wizz Air, czy Ryanair z przesiadką w dalszych kierunkach. Może więc warto będzie przy okazji zwiedzić Budapeszt i w dalszą drogę udać się kolejnego dnia? Oo samym Budapeszcie możecie przeczytać w naszym archiwalnym wpisie – musimy tam wrócić i zrobić kolejny, nowy wpis.

 

O hotelu

Na stronie internetowej hotelu możemy wyczytać:

ibis Styles Budapest Airport to jedyny hotel usytuowany bezpośrednio na międzynarodowym lotnisku Liszt Ferenc w Budapeszcie. Na gości czeka tu 145 stylowych i nowoczesnych pokoi, idealnych zarówno na podróż w interesach, jak i na wakacje, a także doskonałe zaplecze bankietowe, w którym każde spotkanie zakończy się sukcesem. Codziennie zapraszamy również do przytulnego baru i międzynarodowej restauracji. Dostępne są dogodne opcje parkingowe dla samochodów osobowych i autokarów.

Wizualizacje

Więcej o tym hotelu możecie zobaczyć na stronie ibis Styles Budapest Airport. pozostałe hotele z grupy AccorHotels w Budapeszcie znajdziecie na ich stronie internetowej. Warto nadmienić, że w hotelach marki ibis Styles śniadanie wliczone jest w cenę pobytu!

(red)

Comments

comments