Letnie podróże na trasie Zakopane – Kołobrzeg – bilety już dostępne! Nowe przystanki w Ustroniach Morskich, Szczecinku, Pile, Lesznie i Gliwicach!

Wspaniała wiadomość dla mieszkańców zachodniej i południowej Polski! Na www.polskibus.com można już rezerwować podróże na trasie Zakopane – Kołobrzeg w terminach od 1 czerwca do 5 września 2017 roku. Jeśli szukacie noclegów w dobrych cenach zajrzyjcie na porównywarkę cen hoteli Global Hotels!

Od czwartku, 1 czerwca do dyspozycji Pasażerów jest nowy, dogodny rozkład jazdy. Wiosenne i letnie podróże będą realizowane w ramach jednego kursu dziennie w każdą stronę. Autokary Arriva i MajerBus w stronę Kołobrzegu będą wyjeżdżać z placu PKP w Zakopanem o godzinie 16:40, natomiast kursy do Zakopanego będą rozpoczynać się w Kołobrzegu również o 16:40.

Przebieg trasy ulega niewielkiej modyfikacji, dzięki czemu do oferty dołączają: Ustronie Morskie, Szczecinek, Piła, Leszno oraz Gliwice.

Jeśli planujecie spędzić wakacje nad morzem albo w górach, zachęcamy do rezerwowania wyjazdów już dziś – zakup biletów z wyprzedzeniem jest gwarancją najlepszych cen na rynku!

(Informacja prasowa)

Comments

comments