Królewska uczta w Pałacu w Wilanowie dla członków Le Club Accorhotels

W piątek, 5 grudnia, w Pałacu w Wilanowie, odbyła się wyjątkowa kolacja. Członkowie programu lojalnościowego hoteli Accor Le Club Accorhotels, którzy skorzystali z ekskluzywnej oferty Money Can’t Buy zasiedli do prawdziwie królewskiej uczty, przygotowanej specjalnie dla nich.

Kolacja Le Club Accorhotels_1

Na stołach królowały dania przygotowane według oryginalnych receptur z XVII i XVIII wieku, nawiązujące do okresu panowania króla Jana III Sobieskiego, z którego inicjatywy powstał Pałac w Wilanowie. W menu znalazły się m.in. perliczka pieczona z tymiankiem i czosnkiem podana na chutney z jarzębiny i topinamburem, wędzony na zimno jesiotr przybrany pianą pigwową i kawiorem z dyni na sosie miodowym oraz wolno pieczone policzki cielęce z warzywami sezonowymi, kapustą kiszoną i pasternakiem.

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com oraz Booking.com.

Doznania kulinarne to jednak nie wszystko, co czekało na gości w pałacowych wnętrzach. Każda potrawa została dodatkowo przyprawiona szczyptą historii w postaci pasjonujących anegdot profesora Jarosława Dumanowskiego. Profesor jest specjalistą i pasjonatem w dziedzinie kuchni historycznej oraz autorem licznych publikacji o tej tematyce. Jego współpraca z Pałacem w Wilanowie przy wznowieniu historycznych książek kucharskich zaowocowała powstaniem konceptu wieczoru pełnego smaków i aromatów rodem z minionych wieków.

Kolacja Le Club Accorhotels_4– Nasi najwierniejsi klienci i najbardziej lojalni członkowie Le Club Accorhotels zasługują na królewskie przyjęcie i traktowanie. Dlatego postanowiliśmy zaprosić ich do wspólnej kulinarnej podróży w czasie w wyjątkowej „restauracji”, która powstała specjalnie dla nich. – powiedział David Henry, SVP Sales, Marketing, Distribution and Revenue Management w Grupie Hotelowej Orbis.

Bilety lotnicze w promocji można kupować na tripsta.pl oraz Flipo.pl

Wydarzenie uświetnił występ mezzosopranistki Izabeli Kopeć, a po kolacji goście podziwiali niezwykłą instalację świetlną „Labirynt światła” na dziedzińcu Pałacu.

(Informacja prasowa)

Comments

comments