Ukraina z 18 polskich miast! Nowy kierunek na platformie PolskiBus.com!

PolskiBus.com nawiązuje współpracę partnerską z firmą Ideal Travel, w ramach której mieszkańcy aż 18 polskich miast mają do dyspozycji codzienne połączenia do Lwowa i 6 innych ukraińskich miast! To kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju wschodniej siatki międzynarodowych połączeń. Pierwsze kursy będą realizowane od 21 października, a bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o dwie linie z codziennymi kursami łączącymi aż 18 miast w Polsce z 7 lokalizacjami na Ukrainie:

  • U1 Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce

  • U2 Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lwów – Tarnopol – Winnica – Chmielnik – Chersoń

Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy, że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym, jak i edukacyjnym.
Z przyjemnością ogłaszam naszą najnowszą współpracę partnerską, w ramach której klienci
z 18 polskich miast mają do dyspozycji połączenia z popularnym Lwowem i sześcioma innymi pięknymi ukraińskimi miastami. Jesteśmy przekonani, że ta nowość stanie się kolejnym hitem na naszej platformie integrującej krajowych i międzynarodowych przewoźników autokarowych!”
– mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz informacje o przystankach znajdują się pod adresem www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

Każdy pasażer powinien mieć ze sobą ważny paszport, odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy oraz wydrukowany bilet.

Połączenia będą obsługiwane przez autokary firm Ideal Travel oraz ukraińskiego partnera Fortuna Reisen. Większość pojazdów będzie wyposażona w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przodzie pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras wraz z logo PolskiBus.com. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu PolskiBus.com, przesłanego w wiadomości e-mail wraz z numerem rezerwacji. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów Ideal Travel, który dostępny jest pod adresem: http://intercarspolska.pl/download/UMOWNE%20WARUNKI%20PRZEWOZU%20-%20UKRAINA.pdf.
*Na wybranych kursach linii Chersoń – Poznań nastąpi zmiana autokarów w Tarnopolu

*Na wybranych kursach linii Szczecin-Czerniowce nastąpi zmiana autokarów we Lwowie

Comments

comments