Nowy, czwarty kurs z Warszawy, Łodzi i Poznania do Berlina!

PolskiBus.com przygotował kolejną wrześniową niespodziankę! Pasażerowie z Warszawy, Łodzi i Poznania otrzymują dodatkowe, czwarte połączenie z jedną z najpopularniejszych europejskich stolic – Berlinem. Bilety w najlepszych na rynku cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł można rezerwować już teraz na PolskiBus.com, a pierwsze kursy wyruszą już 14 września br.

Berlin to jedno z miast, które od zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nowy, dogodny rozkład jazdy umożliwia zorganizowanie jednodniowego wyjazdu bez konieczności nocowania w Berlinie, co jest wspaniałą okazją do zwiedzenia stolicy Niemiec, gdy mamy niewielki budżet. Nowe połączenie to również atrakcyjna propozycja dla mieszkańców Poznania, którzy zyskują dodatkową możliwość podróży do Warszawy. Otrzymywaliśmy w tej sprawie wiele próśb i w ten sposób spełniamy oczekiwania naszych Pasażerów. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Autokary linii P3 w ramach nowego połączenia będą wyruszać z warszawskiego dworca Metro Młociny o godzinie 20:00, wyjazd z Łodzi planowany jest na godzinę 22:10, w Poznaniu odjazd będzie odbywał się o godzinie 01:20, a do miejsca docelowego dojeżdżać będą o godzinie 05:00. Natomiast ze stolicy Niemiec autokary będą odjeżdżać o godz. 23:59, z Poznania o godz. 03:50, natomiast z Łodzi o godz. 07:00 i zakończą kurs w Warszawie o godz. 09:00.

(Informacja prasowa)

Comments

comments