PolskiBus.com przyspiesza na trasie Warszawa-Kraków z poczęstunkiem i już od 1 zł!

PolskiBus.com, wiodący na polskim rynku przewoźnik autokarowy wprowadza 4 nowe bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Krakowem! Dodatkowe, ekspresowe kursy zaczynają funkcjonować już od 1 maja. Jest to wspaniała wiadomość dla naszych stałych i lojalnych, jak i nowych pasażerów podróżujących na tej niezwykle popularnej trasie. Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy tymi miastami wyniesie jedynie 4 godziny i 20 minut. Połączenia będą realizowane przez nowoczesne i ekskluzywne, dwupokładowe autokary Van Hool Astromega. Każdy pasażer w trakcie podróży otrzyma bezpłatny poczęstunek serwowany przez personel pokładowy. Dzięki tej nowości PolskiBus.com oferuje najwyższą częstotliwość – aż 14 połączeń każdego dnia! Wszystkie bilety na nowe kursy rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Nie czekaj! Wejdź na www.polskibus.com i już teraz zarezerwuj bilety w tej niesamowitej cenie!

PolskiBus com_P6 direct_PL

Wielka Wiosenna Bonanza w dalszym ciągu obowiązuje i cały czas oferuje dziesiątki tysięcy biletów w cenie 1 zł + 1 zł za rezerwację, które można rezerwować do 31 maja na podróże, które odbędą się w terminie do 19 czerwca 2015 roku. Kody promocyjne dotyczą całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również nowych, bezpośrednich połączeń w ramach linii P6. Aby zdobyć bilety w tej fantastycznej cenie wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com i wpisać kod promocyjny – WIOSNA.

Wraz z początkiem weekendu majowego postanowiliśmy przygotować niespodziankę dla naszych stałych i lojalnych pasażerów. Jest to również fantastyczna wiadomość dla osób, które jeszcze nie korzystały z naszych najwyższej jakości usług. Już dziś rozpoczynamy sprzedaż biletów na nowe, bezpośrednie połączenia pomiędzy Krakowem i Warszawą! Zapewniamy dużo krótszy czas przejazdu, a dodatkowo ugościmy każdego pasażera bezpłatnym poczęstunkiem serwowanym przez miły i uśmiechnięty personel pokładowy! Podróż będzie odbywała się na pokładach naszych luksusowych i niezwykle komfortowych, dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega, które są uwielbiane przez naszych pasażerów! A dodatkowym argumentem jest to, że ceny wszystkich biletów będą rozpoczynały się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację!– zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Krakowa realizowane są z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska (stanowisko 14) o dogodnych godzinach: 06:15, 09:00, 12:00, 18:15. Autokary jadące z Krakowa do Warszawy odjeżdżają z przystanku Małopolski Dworzec Autobusowy przy ulicy ul. Bosackiej 18 o godzinach: 05:00, 12:40, 15:00, 17:30. Od 1 maja pasażerowie będą mieli możliwość wyboru dogodnych terminów spośród aż 14 połączeń dziennie oferowanych na trasie Warszawa – Kraków! Pełny rozkład jazdy dla linii P6 wraz z dotychczasowymi połączeniami przez Radom i Kielce jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments