PolskiBus.com: Sukces trasy P16 Zakopane-Berlin

Długo oczekiwany przez pasażerów PolskiBus.com Berlin dołączył na początku lutego jako kolejny przystanek na trasie linii P16, która łączy ze sobą również tak wspaniałe miasta jak Zakopane, Kraków, Katowice, Opole oraz Wrocław. To połączenie od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród podróżnych z południowej Polski.

PolskiBus.com_P16_Berlin_PL

W ostatni weekend marca, począwszy już od czwartku, na trasie P16 do Berlina PolskiBus.com przewiózł ponad 450 pasażerów. Szczególnie dużą popularnością cieszył się kurs realizowany w czwartek oraz piątek o godzinie 22:15 z Krakowa. Aby zapewnić pełny komfort przejazdu firma przygotowała łącznie aż 7 autokarów marki Van Hool Altano. Każdy pasażer, który podróżował na tej trasie przed wejściem do autokaru otrzymał dodatkowo poczęstunek w postaci kruchych ciasteczek oraz soku. Po spędzonym weekendzie nasi pasażerowie najchętniej wybierali kurs powrotny realizowany w sobotę oraz poniedziałek z Berlina o godzinie 19:00. Tym razem przyjechało z PolskiBus.com ponad 450 pasażerów w łącznie 7 autokarach.

Berlin to bardzo popularny kierunek podróży pasażerów korzystających z linii P16. Pasażerowie coraz częściej odkrywają, że stolica Niemiec to sposób na doskonałe spędzenie wolnego czasu. Zarówno przystępna cena biletu, jak i czas podróży skłaniają do zaplanowania fantastycznego weekendowego wypadu do miasta, które praktycznie nie zasypia.

Berlin to ponad 3-milionowa metropolia, która zaraz po Londynie i Paryżu jest trzecim największym miastem w Unii. Jego położenie niedaleko granicy z Polską sprawia, że jest on bardzo popularnym kierunkiem podróży dla wszystkich pasażerów PolskiBus.com, którzy chcą oderwać się od codzienności i spędzić choć trochę czasu za granicą, na przykład w weekend. Bez wątpienia jest to również miasto, które oferuje szeroki wachlarz wydarzeń kulturalnych, gdzie praktycznie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Berlin to również doskonały węzeł komunikacyjny z którego z łatwością można zaplanować podróż i dostać się w różne zakątki Europy i świata. Do Berlina autokary Polskibus.com na linii P16 odjeżdżają z poszczególnych przystanków dwa razy dziennie. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej: http://www.polskibus.com/rozkład-jazdy.

PolskiBus.com_P16_Berlin_2Jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, a bardzo wiele z nich z łatwością można zaplanować wykorzystując dogodne połączenia PolskiBus.com do 20 miast w Polsce i aż 5 lokalizacji u naszych zachodnich i południowych sąsiadów. Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com, a ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 000 000 pasażerów.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

(Informacja prasowa

Comments

comments