Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 14.03.2018 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w Le Club AccorHotels datowana na 14.03.2018. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Gdańsku, Łodzi, Gdyni, Katowicach i Warszawie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 19 marca 2018 roku (poniedziałek).

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska, Australia, Chiny, Francja, Indonezja, Kanada, Malezja, Szwecja, Singapur, USA, Tajlandia, Wietnam oraz Włochy.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

Polska

 

Łódź

ibis Łódź Centrum – od 86 PLN
Novotel Łódź Centrum – od 167 PLN

Gdańsk

Novotel Gdańsk Marina – od 147 PLN
Mercure Gdańsk Posejdon – od 155 PLN

Gdynia

Mercure Gdynia Centrum – od 154 PLN

Katowice

Novotel Katowice Centrum – od 105 PLN

Szczecin

Novotel Szczecin Centrum – od 141 PLN

Warszawa

ibis Warszawa Ostrobramska – od 89 PLN
ibis Warszawa Centrum – od 102 PLN
Mercure Warszawa Airport – od 119 PLN
Novotel Warszawa Airport – od 120 PLN
Mercure Warszawa Centrum – od 162 PLN
Mercure Warszawa Grand – od 189 PLN
Sofitel Warsaw Victoria – od 245 PLN

 

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Kanada, Chiny, Francja, Indonezja, Malezja, Polska, Szwecja, Tajlandia, Turcja oraz USA.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Kanada, Chiny, Włochy, Polska oraz Szwecja.

Australia: Queensland, Zachodnia Australia, Victoria, Południowa Australia, Nowa Południowa Walia

Kanada: Calgary, Montreal

Chiny: Sanya

Włochy: Rzym, Neapol, Werona, Wenecja, Florencja, Olbia i Rovereto

Szwecja: Sztokholm –

 • ibis Styles Stockholm Jarva (od 165 PLN za noc – minimum dwie noce, śniadanie wliczone w cenę)
 • ibis Styles Stockholm Odenplan (od 232 PLN za noc – minimum dwie noce, śniadanie wliczone w cenę)

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Kanada, Indonezja, Malezja, Singapur, Szwecja, Tajlandia oraz USA.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Austria, Belgia, Chorwacja, Hiszpania, Francja, Włochy, Luxemburg, Czechy.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Włochy.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Chiny, Malediwy, Indonezja, Włochy, Kambodża, Kanada, Laos, Malezja, Birma, Filipiny, Szwecja, Singapur, Tajlandia, Turcja, USA oraz Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
 • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
 • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
 • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
 • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
 • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
 • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
 • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
 • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

(red)

Comments

comments