Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 20.09.2018 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w Le Club AccorHotels datowana na 20.09.2018. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Łodzi i Krakowie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 24 września 2018 roku (poniedziałek).

Niestety od 5 miesięcy nie działa kalendarz terminów na stronie z Tygodniem zniżek, co znacznie utrudnia wyszukiwanie noclegów super cenach. Chyba jedynym sposobem jest przeglądanie ich ręcznie.

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska, Brazylia, Filipiny, Indonezja, Korea, Malezja, Niemcy, Tajlandia oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

Polska

Łódź

 • ibis Łódź Centrum – od 89 PLN
 • Novotel Łódź Centrum – od 174 PLN

Kraków

 • Mercure Kraków Stare Miasto – od 225 PLN
 • Novotel Krakow Centrum – od 177 PLN
 • Novotel Kraków City West – od 125 PLN
 • ibis Krakow Centrum – od 218 PLN
 • ibis Kraków Stare Miasto – od 129 PLN

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Brazylia, Chiny, Niemcy, Indonezja, Malezja, Polska, Tajlandia oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Chiny, Nowa Zelandia oraz Polska.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Niemcy, Austria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hiszpania, Francja, Węgry, Wielka Brytania, Rosja oraz Turcja.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Brazylia, Czile oraz Kolumbia.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Brazylia, Czile, Chiny, Niemcy, Malediwy, Fidżi, Indonezja, Kambodża, Kolumbia, Laos, Malezja, Maroko, Birma, Nowa Zelandia, Peru, Filipiny, Polska, Singapur, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
 • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
 • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
 • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
 • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
 • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
 • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
 • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
 • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

(red)

Comments

comments