Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 27.08.2019 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w AccorHotels datowana na 27.08.2019. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Trójmieście i Szczecinie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 02 września 2019 roku (poniedziałek).

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska, Australia, Brazylia, Czechy, Rosja, Filipiny, Japonia, Korea Południowa, Malezja, Niemcy, Słowacja, Tajalndia, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

POLSKA

TRÓJMIASTO
Hotel Mercure Gdańsk Posejdon – od 160 PLN
Novotel Gdańsk Centrum – od 133 PLN
Mercure Gdańsk Stare Miasto – od 161 PLN
Novotel Gdańsk Marina – od 152 PLN
ibis Gdansk Stare Miasto – od 112 PLN
Mercure Gdynia Centrum – od 139 PLN

SZCZECIN
Novotel Szczecin Centrum – od 143 PLN
ibis Szczecin Centrum – od 110 PLN

 

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Kanada, Włochy, Polska.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach:Australia, Fidżi, Indonezja, Malezja, Nowa Zelandia, Singapur, Tajlandia.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hiszpania, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Tajlandia, Turcja.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Niemcy, Argentyna, Australia, Chile, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Fidżi, Włochy, Japonia, Malezja, Maroko, Polska, Czechy, Rosja, Singapur, Tajlandia.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Chile, Singapur, Kolumbia, Włochy.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Chile, Niemcy, Malediwy, Fidżi, Polinezja Francuska, Włochy, Japonia, Kambodża, Kolumbia, Laos, Malezja, Maroko, Birma, Nowa Zelandia, Peru, Filipiny, Polska, Rosja, Singapur, Słowacja, Tajlandia, Czechy, Urugwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels (wkrótce ALL – Accor Live Limitless) oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
  • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
  • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
  • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
  • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
  • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
  • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
  • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

(red)

Comments

comments