Ryanair ogłosił nową trasę z Poznania do Lwowa! Lato 2020 już w sprzedaży.

Ryanair Kraków

Ryanair, dziś (20 grudnia) ogłosiła nową trasę z Poznania do Lwowa. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od kwietnia 2020 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Poznania na lato 2020.

Letni rozkład lotów Ryanaira w Poznaniu obejmuje łącznie 26 tras, w tym 3 nowe do Pafos, Podgoricy oraz Lwowa, a także 4 inne nowości, które po raz pierwszy ukażą się w sezonie letnim. Ten rekordowy rozkład lotów pozwoli obsłużyć 1,05 mln pasażerów rocznie i przyczyni się do powstania 785* miejsc pracy.

Pasażerowie z Wielkopolski oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Lwowa aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną, dużą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Polski już od 56 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli (21 grudnia) do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Poznania do Lwowa. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Poznania. Loty z Poznania do Lwowa realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do października 2020 roku. Nasz rekordowy rozkład lotów z Poznania na lato 2020 obejmuje aż 26 tras, w tym 4 nowości na lato oraz 3 zupełnie nowe trasy do Pafos, Podgoricy oraz Lwowa. Ryanair obsłuży w Poznaniu 1,05 mln pasażerów i przyczyni się do powstania 785* miejsc pracy.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 56 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli (22 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments