Nowa międzynarodowa linia PolskiBus.com z Rzeszowa do Wiednia!

PolskiBus.com ogłasza fantastyczną informację! Już 22 czerwca zostanie uruchomiona zupełnie nowa linia międzynarodowa, która połączy Rzeszów i Wiedeń, przejeżdżając przez zupełnie nowy przystanek w Tarnowie oraz Kraków, Katowice i Brno. To nie koniec elektryzujących wiadomości! Pasażerowie PolskiBus.com z Krakowa będą mieli do dyspozycji dodatkowe, już czwarte połączenia do Budapesztu i Pragi. Mieszkańcy Wrocławia zyskują natomiast drugi kurs do Budapesztu. Bilety od 1 zł dostępne są już na www.PolskiBus.com.

Stale rosnące zainteresowanie naszymi zagranicznymi wyjazdami sprawiło, że tuż przed wakacjami wprowadzamy nową linię i zwiększamy częstotliwość na najpopularniejszych kierunkach. Dzięki temu oferta międzynarodowych podróży PolskiBus.com z biletami od 1 zł jest najbardziej atrakcyjna na rynku! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii P22, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się na Dworcu OBB Postbus w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.

Ale to nie koniec nowości od PolskiBus.com. Topowe kierunki w ofercie przewoźnika doczekały się dodatkowych połączeń! Również od 22 czerwca Pasażerowie z Krakowa otrzymują dodatkowy, czwarty kurs do Pragi. Start przewidziany jest na 15:45 z dworca MDA, koniec podróży planowany jest na godzinę 23:10, a powrót do Polski odbędzie jest o godzinie 00:30. Wrocław zyskuje kolejny, drugi kurs do Budapesztu o godz. 21:00, natomiast podróżni z Krakowa jadący do Budapesztu wsiądą na pokład autokaru o godzinie 00:45, by dotrzeć na miejsce o 7:45. W trasę powrotną autokar wyruszy o godzinie 10:40.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresem: http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

(Informacja prasowa)

Comments

comments