Le Club AccorHotels – aż do 40% zniżki w promocji Szalone Ceny! Pobyty od 8 grudnia do 11 Marca 2018 r. Śniadanie GRATIS!

Właśnie ruszyła kolejna dobra promocja w AccorHotels. Tym razem dla członków programu lojalnościowego Le Club AccorHotels możemy rezerwować noclegi z 30% zniżką i darmowym śniadaniem (dla członków programu Accor Plus jest to 40% zniżki). Lista hoteli biorących udział w promocji jest bardzo pokaźna. W Polsce znalazło się na niej aż 47 hoteli! Rezerwacji należy dokonać do 20 października. Noclegi należy odbyć pomiędzy 8 grudnia b.r, a 11 marca 2018 r. Pełne warunki sprzedaży znajdują się na samym dole wpisu.

>>> Rezerwuj nocleg w promocji Le Club AccorHotels

Oferta teoretycznie powinna ruszyć jutro, ale z tego co widać działa już dziś, więc śmiało można rezerwować! Jeśli chodzi o realne ceny w promocji to naprawdę jest kilka perełek. Biorąc pod uwagę ceny śniadań w niektórych hotelach to można określić tę ofertę jako SUPER. Poniższe zestawienie zawiera ceny za nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem!

Warszawa

Trójmiasto

Poznań

Wrocław

Kraków

Hotele w Polsce biorące udział w promocji

IBIS GDANSK STARE MIASTO
IBIS KATOWICE ZABRZE
IBIS KIELCE CENTRUM
IBIS KRAKOW CENTRUM
IBIS KRAKOW STARE MIASTO
IBIS LODZ CENTRUM
IBIS POZNAN CENTRUM
IBIS POZNAN CENTRUM
IBIS POZNAN POLNOC
IBIS STYLES BIELSKO BIALA
IBIS STYLES NOWY SACZ
IBIS STYLES WROCLAW CENTRUM
IBIS SZCZECIN CENTRUM
IBIS WARSZAWA CENTRUM
IBIS WARSZAWA OSTROBRAMSKA
IBIS WARSZAWA REDUTA
IBIS WARSZAWA STARE MIASTO
IBIS WROCLAW CENTRUM
MERCURE AIRPORT WARSZAWA
MERCURE BYDGOSZCZ SEPIA
MERCURE GDANSK POSEJDON
MERCURE GDANSK STARE MIASTO
MERCURE GDYNIA CENTRUM
MERCURE KRAKOW STARE MIASTO
MERCURE MRAGOWO RESORT&SPA
MERCURE POZNAN CENTRUM
MERCURE TORUN CENTRUM
MERCURE WARSZAWA CENTRUM
MERCURE WARSZAWA GRAND
MERCURE WROCLAW CENTRUM
MERCURE ZAMOSC STARE MIASTO
NOVOTEL GDANSK CENTRUM
NOVOTEL GDANSK MARINA
NOVOTEL KATOWICE CENTRUM
NOVOTEL KRAKOW CENTRUM
NOVOTEL KRAKOW CITY WEST
NOVOTEL LODZ CENTRUM
NOVOTEL POZNAN CENTRUM
NOVOTEL POZNAN MALTA
NOVOTEL SZCZECIN CENTRUM
NOVOTEL WARSZAWA AIRPORT
NOVOTEL WARSZAWA CENTRUM
NOVOTEL WROCLAW CENTRUM
NOVOTEL WROCLAW CITY
SOFITEL GRAND SOPOT
SOFITEL WARSAW VICTORIA
SOFITEL WROCLAW OLD TOWN

>>> Rezerwuj nocleg w promocji Le Club AccorHotels

Pełna lista hoteli biorących udział w promocji

Warunki sprzedaży

Dokonując rezerwacji w ramach jednej z prezentowanychofert klient oświadcza, że zapoznał się z poniższymi warunkami i je zaakceptował.

Oferta obejmuje rezerwacje:
– dokonane w dniach od 10 do 20 października 2017 r. dla członków Le Club AccorHotels,
– dokonane w dniach od 12 do 20 października 2017 r. dla subskrybentów otrzymujących newslettery AccorHotels, a także niektórych partnerów AccorHotels i Le Club AccorHotels,
– dokonane w dniach od 16 do 20 października 2017 r. dla pozostałych osób,
– opłacone poprzez stronę internetową www.AccorHotels.com lub jakąkolwiek inną witrynę należącą do marek sieci AccorHotels Group,
– odnoszące się do pobytów pomiędzy 8 grudnia 2017 r. a 11 marca 2018 r. w hotelach uczestniczących w promocji.
– Oferta 30% zniżki + śniadanie gratis odnosi się także do osób niebędących członkami Le Club Accorhotels.

Oferta zależna jest od faktu posiadania profilu na jednej ze stron należących do grupy AccorHotels (istnieje możliwość utworzenia bezpłatnego konta podczas pierwszej rezerwacji na stronach grupy AccorHotels).

Oferta odnosi się do stawek publicznych bez konieczności wskazania dat pobytu podczas rezerwacji.
– W hotelach ibis Styles obowiązuje jedynie 30% zniżki, dostępne zarówno dla uczestników programu Le Club AccorHotels, jak ipozostałych osób.
– Płatności należy dokonać przez Internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie dokonywania rezerwacji. Jeśli podczas rezerwacji oferta „Szalone ceny” nie będzie dostępna we wskazanych terminach, automatycznie zostanie pokazana inna stawka standardowa.
– Rezerwacje dokonane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulowaniu ani wymianie, nie obowiązuje także zwrot pieniędzy po dokonaniu rezerwacji. Oferta nie może być łączona z innymi zniżkami i promocjami.
– Podane stawki są cenami za noc w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym. Podane kursy wymiany walut mają charakter orientacyjny i niewiążący. Ostateczne kursy wymiany walutokreślane sąpodczas dokonywania rezerwacji (jeśli płatność jest realizowana w walucie innej niż waluta obowiązująca w hotelu, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty).
– Oferta obowiązuje w hotelach Accor biorących udział w promocji, pod warunkiem dostępności miejsc przeznaczonych dla tej promocji, z wyjątkiem terminów ustalonych przez hotele. – Punkty programu Le Club AccorHotels są naliczane na warunkach ogólnych programu Le Club AccorHotels.
Hotele Fairmont, Raffles i Swissôtel nie należą do programu lojalnościowego Le Club AccorHotels. Klienci dokonujący rezerwacji w jednym z tych hoteli nie zdobędą punktów Le Club AccorHotels.
Członkowie Accor Plus nie dostają żadnej dodatkowej zniżki na rezerwacje pobytów w hotelach Fairmont, Raffles oraz Swissôtel.

(Paweł Jakubowski)

 

Comments

comments