PolskiBus.com uruchamia nowe połączenie do Budapesztu!

Kolejne, niezwykle popularne i atrakcyjne turystycznie miasto dołącza do siatki połączeń PolskiBus.com. Już od 18 grudnia pasażerowie marzący o odwiedzeniu magicznego Budapesztu będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej propozycji. Jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus.com uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, w ramach przedświątecznej niespodzianki na wszystkich nowych kursach do Budapesztu udostępniamy tysiące biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach obowiązującej Wielkiej Zimowej Bonanzy!

PolskiBus_Budapeszt

„Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na Święta, niż możliwość wyjazdu do przepięknej stolicy Węgier i to już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej? Dodatkowo pasażerowie będą mieli do dyspozycji kilka tysięcy ekstra biletów w tej bezkonkurencyjnej cenie w ramach naszej wspaniałej Zimowej Bonanzy! Dzięki temu na Klientów planujących podróż w ramach dostępnego kalendarza czeka średnio ponad 10 biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację na każdą podróż! Kursy będą obsługiwane przez komfortowe, najwyższej jakości dwupokładowe autokary Astromega, tak uwielbiane przez naszych pasażerów. Dzięki dogodnemu rozkładowi jazdy, możliwe będzie odbycie podróży w ciągu nocy, by spędzić cały dzień w Budapeszcie, a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem. Dzięki temu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat noclegowych można zaplanować niezapomnianą, nisko kosztową wycieczkę do tej niezwykle popularnej wśród Polaków europejskiej stolicy” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Budapesztu przez Radom, Kielce oraz Kraków będą realizowane codziennie z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska o godzinach: 8:00 oraz 17:45. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele tér o godzinach: 6:55 oraz 23:45. Pełny rozkład jazdy linii P6 jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.

(Informacja prasowa)

Comments

comments