Nowe połączenie do Budapesztu z Wrocławia, Katowic i Krakowa!

Z myślą o zbliżających się wakacjach PolskiBus.com przygotował kolejną wspaniałą niespodziankę dla swoich Pasażerów! Już od 24 czerwca mieszkańcy Wrocławia i Katowic będą mogli podróżować do jednej z najpopularniejszych stolic Europy – Budapesztu. Dzięki nowej propozycji podróżujący z Krakowa będą mieć do dyspozycji łącznie 3 kursy dziennie. Zachęcamy do zaplanowania swojej niezapomnianej wycieczki już teraz, by wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi podziwiać uroki tego pięknego węgierskiego miasta. Warto pamiętać, że dokonując rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem Pasażerowie mają możliwość zakupu biletów w najbardziej atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Wprowadzenie Budapesztu do naszej siatki połączeń okazało się niesamowitym sukcesem, a popularność podróży do tego miasta przerosła nasze oczekiwania! Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę zapytań o dodatkowe kursy do Budapesztu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów spełniliśmy ich prośby. To doskonała wiadomość dla mieszkańców Wrocławia i Katowic, którzy otrzymują możliwość komfortowych podróży do malowniczej stolicy Węgier. To także niespodzianka dla mieszkańców Krakowa, którzy do wyboru mają już aż 3 kursy dziennie.”powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie z Wrocławia i Katowic podróżujący do Budapesztu będą mieli do dyspozycji 1 kurs dziennie w obie strony. W ramach przedłużonej linii P14 wyjazd z Wrocławia w kierunku Budapesztu będzie realizowany o godz. 05:35 z Dworca Polbus – PKS. Kolejnym przystankiem na trasie będą Katowice, z których odjazd z Dworca PKS odbędzie się o godz. 07:55. Dzięki naszej nowej ofercie mieszkańcy Krakowa zyskują 3 kurs, który będzie realizowany z Przystanku MDA w Krakowie o godz. 09:20. Przyjazd do Budapesztu planowany jest na godz. 16:20. Odjazd z dworca Kelenföld vasútállomás w Budapeszcie w kierunku Wrocławia będzie się odbywał o godz. 17:20.

Szczegółowy rozkład można znaleźć na stronie www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego.

Comments

comments