PolskiBus.com wprowadza stronę internetową w języku ukraińskim!

PolskiBus.com robi ukłon w stronę obywateli Ukrainy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie już teraz na www.PolskiBus.com dostępna jest nowa wersja strony internetowej — w całości w języku ukraińskim. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje o aktualnej ofercie, rozkładach jazdy i regulaminach. Jest to kolejny etap rozwoju firmy, który skierowany jest w stronę wschodnich sąsiadów. Aktualnie w ofercie platformy PolskiBus.com dostępne są połączenia partnerskie łączące 18 miast w Polsce z 10 miastami ukraińskimi.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą ze strony mieszkańców Ukrainy. W odpowiedzi na ich potrzeby, postanowiliśmy uruchomić ukraińską wersję językową naszej strony internetowej. Najwyższa jakość obsługi klienta, rozbudowana siatka połączeń oraz najatrakcyjniejsze ceny na rynku to niezwykle silny magnes dla wszystkich obywateli Ukrainy, którzy mieszkają w naszym kraju lub też przyjeżdżają do Polski i wybierają się w dalszą podróż z PolskiBus.com. Jestem przekonany, że nasza nowość ułatwi rezerwację komfortowej podróży jeszcze większej liczbie ukraińskich pasażerówmówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

PolskiBus.com jest liderem na polskim rynku przewozów autokarowych. Posiada w swojej ofercie szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie w najlepszych cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras, docierając do 26 polskich miast oraz 8 lokalizacji w Europie. Przewoźnik dba o rozwój siatki połączeń dostępnej na platformie sprzedażowej PolskiBus.com nawiązując kolejne współprace partnerskie. Do tej pory udało się zintegrować aż 71 linii, które łączą ponad 200 miast. W trakcie swojej działalności z PolskiBus.com podróżowało już ponad 22 miliony zadowolonych Pasażerów.

(Informacja prasowa)

Comments

comments