Ryanair ogłasza nową trasę z Gdańska do Burgas

Ryanair Kraków

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (19 grudnia) ogłosiła nową trasę z Gdańska do Burgas w Bułgarii. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od czerwca 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska.

Pasażerowie z Trójmiasta oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Burgas aż do września 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną, dużą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 73 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (21 grudnia) do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Burgas. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Loty z Gdańska do Burgas realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 73 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (21 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Tomasz Kloskowski, Prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy powiedział:

Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments