Z Warszawy do Elbląga lub Gdańska za 15 zł dzięki PolskiBus.com!

Marzy Ci się weekendowy odpoczynek w Trójmieście? Chcesz odwiedzić rodzinę w Elblągu? A może potrzebujesz wybrać się służbowo do Warszawy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Na www.polskibus.com właśnie zawitała nowa promocja, dzięki której za podróż na trasie Warszawa – Elbląg lub Warszawa – Gdańsk w dniach od 19 do 26 kwietnia zapłacisz jedynie 15 zł + 1 zł opłaty za rezerwację! Aby z niej skorzystać, wystarczy dokonać zakupu biletu z kodem promocyjnym: 15PLN, który obowiązuje do wtorku, 25 kwietnia włącznie. Radzimy jednak nie zwlekać z decyzją – pula biletów za 15 zł jest ograniczona i może wyczerpać się wcześniej!

A to nie koniec dobrych wieści dla Elblążan! Od 1 kwietnia linia P1 kursuje według zmienionego, letniego rozkładu jazdy, dzięki czemu do dyspozycji Pasażerów są dodatkowe kursy do Gdańska i Warszawy! Dogodne, popołudniowe połączenie z Elbląga do stolicy rusza codziennie o 15:40, natomiast z dworca Metro Młociny w stronę Elbląga – o 16:30. Szczegółowy rozkład znajdziesz na http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

(Informacja prasowa)

Comments

comments